Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jo az Icloud, ha nem...

Mire jo az Icloud, ha nem tudok ra atmenteni kepeket, videokat, stb?

Figyelt kérdés
Mi ertelme van igy? Van 200 GB hely az Icloudomon, amibol a 90 %-a meg szabad, de hiaba mentem at ra a fenykepeimet a telefonom tarhelyerol (a telefon 32 GB tarhelyu), ha torlom a telefon tarhelyerol a kepeket, automatikusan torli oket az Icloudrol is. Ennek nem epp az lenne a lenyege, hogy atmenthetek ra mindent, amit aztan ki tudok torolni a telefon tarhelyerol, hogy legyen tobb tarhelyem a telefonon? En direkt ugy vettem meg ezt a kis tarhelyu vackot, hogy majd kesobb tudok ra venni Icloud tarhelyet pluszban, ezert nem is aggodtam a telefonom kis tarhelye miatt. De most mar egy uzenetet se tudok elkuldeni errol a mihasznarol, mert allandoan cirkuszol a keves tarhely miatt… Mit lehetne vele csinalni? Van olyan PLUSZ TARHELY alkalmazas, ahonnan nem torlodik,ha mar egyszer feltoltottem ra? Van erre valami megoldas, vagy igy osztonoznek az ujabb tularazott semmitero Ifos megvetelere?

2023. márc. 15. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az hogy te nem tudod használni az nem a telefon hibája. [link]
2023. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A telefonon csak egy kis picike kép marad - ha jól van beállítva és feltölti a képeket.

Beállítások -› Fotók -› iCloud-fotók ezt kapcsold be.

Ugyanit lejjebb van a mobil adatforgalom. Kapcsold be ha van korlátlan neted és mobilnetről is fel fogja tölteni a fotókat.


"ha torlom a telefon tarhelyerol a kepeket, automatikusan torli oket az Icloudrol is"

Mondom hogy csak egy kicsi kép van a telefonon. Az nem foglal szinte semmit. És pont így kell működnie. Google képek is így működik.



Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely Itt nézd meg mi foglalja a helyet. Csinálj róla képernyőfotót, mert kiváncsi vagyok rá.

2023. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=icloud+photos+e..

nézd meg a videókat.

tanulhatsz belőlük


ott az icloud drive abba is bármit feltölthetsz a fájlok app segítségébel.

a fotókból átrakod a fájlokba, onnan meg az icloud drivera és akkor nem az icloud-fotók-ban lesz

2023. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
“Kedves” 2-eske. Be van kapcsolva az, amit kuldtel, de ennek ellenere is kitorlodnek a kepek az Icloudrol, pedig en csak a telefom tarhelyerol akarom oket torolni. Ez az elso Iphoneom, lehet, hogy nem vagyok hozza tul profi, de szerintem ez nem az en hibam, hanem aze, aki ezeket a vackokat ennyire bonyolultra es hasznalhatatlanra tervezte. Probaltam mindenhol utanaolvasni, es ugy lattam,nem egyedul en szenvedek ezzel a galibaval, tobb helyen olvastam, hogy masok sem ertik, mire jo ez… Sokkal egyszerubb lenne az elet, ha lehetne ezekbe a vackokba rakni microSD-t, de hat nyilvan abban van a biznisz, ha nem lehet, mert akkor rakenyszeritenek az ujabb penzkiadasokra…
2023. márc. 15. 16:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Írtam a válaszomban hogy a telefonon nincs ott a teljes méretű eredeti kép!
2023. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Oke. Meg ha meg is oldom a gondot a kepekkel kapcsolatban, akkor is, meg ott vannak az alkalmazasok es az egyebek…

Mostanra sikerult a kepeket lementeni laptopra (windows), es letoroltem a telefonrol az osszes kepet es videot. De a tarhelyem csak eppenhogy lett kevesebb, max 2 Gb-ot nyertem vele. Most akkor tenyleg ki kene toroljem a regi uzeneteimet vagy e-mailjeimet, hogy megtobb tarhelyhez jussak?

A masik kerdes: tudom barmi masra is hasznositani azt az ures majdnem 200 GB tarhelyet az Icloudon a kepek es a videok tarolasan kivul? Mit tudok meg ramenteni, amit aztan ha ki is torlok a telefon tarhelybol, az meg is maradjon az Icloud-on?

2023. márc. 15. 17:09
 8/22 anonim ***** válasza:

Látod, a képek nem sokat foglaltak!

Mekkora azoknak a képeknek a felbontása és mérete amiket a gépre lementettél?


Fentebb írtam hogy hol nézd meg az iPhone tárhelyét!

Ott látni fogod mi mennyit foglal! Melyek azok az appok amik sok helyet foglalnak.

Írd már le ide.

Prórálok segíteni, de így vakon és úgy, hogy te csak vagdalkozni tudsz elég nehéz.....

2023. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az applikaciok, pl a Youtube, a Youtube music, Facebook, ilyesmik, de ezeket minden nap hasznalom, ugyhogy az nem opcio, hogy toroljem oket sajnos… Nekem ugy lett eloadva ez az egesz a telefonvasarlaskor, hogy ne aggodjak a keves tarhely miatt, mert ha kesobb veszek extra tarhelyet az Icloudon, akkor oda mindent IS at tudok majd tenni, igy nem fogja foglalni a helyet a telefon tarhelyen. Nos, ehhez kepest az alkalmazasokat es az egyebeket nem tudom atrakni ra, csak a kepeket es a videokat, ami nem foglalna amugy se sokat. Akkor ez igy nagyon nem volt jo biznisz…
2023. márc. 15. 20:16
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki mondta neked?

Miért hitted el?

Applikációkat hogyan lehetne már felrakni a felhőbe? Amikor nincs internet akkor hogyan futtatnád? :D Ilyen még androidon sincs.

2023. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!