Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jo az Icloud, ha nem...

Mire jo az Icloud, ha nem tudok ra atmenteni kepeket, videokat, stb?

Figyelt kérdés
Mi ertelme van igy? Van 200 GB hely az Icloudomon, amibol a 90 %-a meg szabad, de hiaba mentem at ra a fenykepeimet a telefonom tarhelyerol (a telefon 32 GB tarhelyu), ha torlom a telefon tarhelyerol a kepeket, automatikusan torli oket az Icloudrol is. Ennek nem epp az lenne a lenyege, hogy atmenthetek ra mindent, amit aztan ki tudok torolni a telefon tarhelyerol, hogy legyen tobb tarhelyem a telefonon? En direkt ugy vettem meg ezt a kis tarhelyu vackot, hogy majd kesobb tudok ra venni Icloud tarhelyet pluszban, ezert nem is aggodtam a telefonom kis tarhelye miatt. De most mar egy uzenetet se tudok elkuldeni errol a mihasznarol, mert allandoan cirkuszol a keves tarhely miatt… Mit lehetne vele csinalni? Van olyan PLUSZ TARHELY alkalmazas, ahonnan nem torlodik,ha mar egyszer feltoltottem ra? Van erre valami megoldas, vagy igy osztonoznek az ujabb tularazott semmitero Ifos megvetelere?

2023. márc. 15. 15:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jo, hat en abba voltam, hogy az Icloud tarhely egy az egyben ugyanazt tudja, mint a telefon tarhely, ezert hittem azt, hogy akar appokat is meg egyeb fajlokat, jatekokat is at tudok ra rakni…
2023. márc. 15. 20:26
 12/22 anonim ***** válasza:

Sokmindent fel lehet tölteni Az iCloud Drive ugyanazt tudja mint mondjuk a Google Drive. De applikációt, játékot hogyan gondoltad, hogy feltöltöd? Aztán amikor játszani akarsz vele, akkor letöltöd? Hova ha nincs helyed?

És persze a gyártó a hülye.

2023. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De mi az istenert dobnak ki ilyen 32 GB-os sz@rokat? Miert gondoljak, hogy az ugy eleg lesz? Tudom, en voltam a hulye, hogy megvettem ezt a sz@rt, de en tenyleg ugy vettem meg, hogy elmeletben lehet boviteni a tarhelyet… De lassan 32 GB tarhely az arra sem lesz eleg, hogy megnyissam vele a bongeszot, a szoftverfeissitesekrol meg akkor ne is beszeljunk… Tudom, balek voltam, hogy megvettem egy 32 GB-os Iphone 7et, most mar leesett, de akkor meg meggyozott az, ahogy aradoztak rola, hogy akkorara bovithetem a tarhelyet amekkorara akarom az Iclouddal… De akkor latom, hogy csak atb@sztak vele…
2023. márc. 15. 21:31
 14/22 A kérdező kommentje:
Ne mondja nekem senki, hogy ebben nem a nagy bizniszt latjak… Direkt elavitjak es rakenyszeritenek, hogy a legujabb, legdragabb f@st vegyem meg belole, mert ahogy olvasom, a legujabb feissitesek mar le sem jonnek a 7esre, pedig az ember azt varna a nagy csoda Ajfontol, hogy evekig birja, foleg ha mar ennyi penzt raaldozunk…
2023. márc. 15. 21:34
 15/22 A kérdező kommentje:

“De applikációt, játékot hogyan gondoltad, hogy feltöltöd? Aztán amikor játszani akarsz vele, akkor letöltöd? Hova ha nincs helyed?”

-Na, pont itt van a lenyeg. Miert nem csinaltak meg ugy, hogy amikor egy appot letoltok, azt egybol az Icloudba toltse le, es onnan tudjam megnyitni es hasznalni, es ne a telefonom foglalja a helyet? Ha mar tarhelykent aposztrofaljak, akkor lehessen rajta mindent is tarolni, ne csak kepeket… Ez igy hasznavehetetlen es felesleges…

2023. márc. 15. 21:39
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"amikor egy appot letoltok, azt egybol az Icloudba toltse le, es onnan tudjam megnyitni es hasznalni, es ne a telefonom foglalja a helyet?"


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Komoly hiányosságaid vannak kérdező.

2023. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Miert is? Miert lenne ez olyan elkepzelhetetlen dolog? En azt hittem, hogy ez eleve igy mukodik… Igy lenne ertelme, mert igy aztan tenyleg semmire nem jo az Icloud… Mellesleg mint irtam is, elso Ajfosom ez a sz@r, fene se gondolta volna, hogy ennyire nem lehet mit kezdeni vele… Sztem inkabb az Ajfosnak vannak durva hianyossagai, ugyanis azert egy par eves telefonnak nem kene ilyen szinten hasznalhatatlannak lennie… Erdekes, ugyan ilyen idos Androiddal soha semmi baj nincs… Barcsak seggberugtak volna, amikor ezt a sz@rt vettem a jol bevalt Android helyett…
2023. márc. 15. 21:54
 18/22 anonim ***** válasza:
De az iCloud is az interneten van ember!
2023. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Es? Ha be vagy jelentkezve, tudja az adataid, akkor miert lenne olyan elkepzelhetetlen, hogy ott tarolja az appok adatait is?
2023. márc. 15. 22:01
 20/22 Morzsi007 ***** válasza:

32GB-os iphone-t már jó pár éve nem adnak ki. Vagyis vettél egy régebbi iphone-t kis tárhellyel, hogy megismerd az apple telefonját. Nem tudod kezelni és problémás számodra. Melyik modell ?

Nézd meg mi foglal ennyi helyet, ha már megvetted vagy add el, ha nem tudod kezelni.

2023. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!