Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jo az Icloud, ha nem...

Mire jo az Icloud, ha nem tudok ra atmenteni kepeket, videokat, stb?

Figyelt kérdés
Mi ertelme van igy? Van 200 GB hely az Icloudomon, amibol a 90 %-a meg szabad, de hiaba mentem at ra a fenykepeimet a telefonom tarhelyerol (a telefon 32 GB tarhelyu), ha torlom a telefon tarhelyerol a kepeket, automatikusan torli oket az Icloudrol is. Ennek nem epp az lenne a lenyege, hogy atmenthetek ra mindent, amit aztan ki tudok torolni a telefon tarhelyerol, hogy legyen tobb tarhelyem a telefonon? En direkt ugy vettem meg ezt a kis tarhelyu vackot, hogy majd kesobb tudok ra venni Icloud tarhelyet pluszban, ezert nem is aggodtam a telefonom kis tarhelye miatt. De most mar egy uzenetet se tudok elkuldeni errol a mihasznarol, mert allandoan cirkuszol a keves tarhely miatt… Mit lehetne vele csinalni? Van olyan PLUSZ TARHELY alkalmazas, ahonnan nem torlodik,ha mar egyszer feltoltottem ra? Van erre valami megoldas, vagy igy osztonoznek az ujabb tularazott semmitero Ifos megvetelere?

2023. márc. 15. 15:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Es? Ha be vagy jelentkezve, tudja az adataid, akkor miert lenne olyan elkepzelhetetlen, hogy ott tarolja az appok adatait is?"

Ember gondold már át! Ha épp nincs internet, vagy szakadozik akkor hogyan tudnak egy alkalmazás működni? Hogyan?

Ráadásul egy jobb internet is sokkal lassabb mint a háttértár ami a telefonban van. Nagyon lassal töltődnének be az appok. Akkor meg azért rinyálnál.


"add el, ha nem tudod kezelni."

Ha egy alap ájfónt nem tud kezelni, akkor a Nokia 3210-as is sok neki.


Kérdező téged átvertek.

2023. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nem csak az ifos-nál nem felhőből futnak az appok, egyinél sem megoldott. Minden esetben a készüléken van az app. Egy 32 GB-os androiddal sem tudod kivitelezni, amit habzó szájjal ordibálsz. Nem tudom ki, hogyan adta neked a tanácsot, de vagy átvágtak, vagy mindkettőtöknek alapvető ismereti hiányosságaitok vannak. Ha már többen írják neked, hogy hülyeség amit írsz, akkor lehet el kellene gondolkozni azok, hogy minden rendben van-e a kobakodban.

2023. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!