Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 40000 ft-os állami készülékc...

A 40000 ft-os állami készülékcsere támogatást hogy lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés

Anyám két idős ismerőse kérte a segítségemet, de engem nem érintett, egyáltalán nem vagyok benne. Viszont rágják a fülemet, mert nincs ki segítsen nekik.

El tudjátok nekem mondani a lényeget?

Honnan tudhatom, hogy a telefonjuk cserélhető-e a programban?

És ha igen, milyen készülékek közül lehet választani?

Meg hogy zajlik nagy vonalakban az ügyintézése a dolognak?



2023. márc. 16. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha napi szinten használják és nem 4G-képes a készülék, akkor játszik. Röviden ennyi.
2023. márc. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon egyszerű.

Csak olvasni kell hozzá:

[link]

2023. márc. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz a napi két SMS-hez tényleg kell új 4G-s telefon...
2023. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem: 1. íratsz egy meghatalmazást az érintettekkel, hogy eljárhass a nevükben (így nem kell személyesen az idős embereket odarángatni, kiváratni velük, amíg sorra kerülnek) 2. Bemész a szolgáltatóhoz a meghatalmazással, és az érintett telefonszámokkal. Az ott dolgozó ügyintéző a számokat egyesével beütve pontosan látni fogja, hogy milyen előfizetésről van szó milyen fogyasztással (mi van benne, mennyi sms, hány beszédperc), és a - ránk egyáltalán, de abszurdum nem tartozó - konkrétumokkal kapcsolatban, azoktól függően mindent el fog mondani, hogy mire vagytok jogosultak és mire nem.
2023. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!