Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 40 Pro vagy...

Huawei Mate 40 Pro vagy Huawei P50 Pro jobb szerintetek ár-érték arány szempontjából?

Figyelt kérdés
Ezen a 2 telefonon gondolkodok hogy megveszem de nem igazán tudok dönteni hogy melyik legyen. Más gyártó készüléke nem jöhet szóba. Tisztába vagyok vele hogy egyik se egy ár-érték bajnok és ennyi pénzért tudnék Iphone 13-at venni... A válaszokat előre is köszönöm.

#Huawei #Harmony OS #Huawei P50 Pro #Huawei Mate 40 Pro
2023. márc. 19. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Huawei Mate 40 Pro
Huawei P50 Pro
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Mate 40 Pro-m van (két éve már)

Csak ajánlani tudom

2023. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó mindkettő. Nagyon szomorú hogy nem működnek rajta rendesen a google szolgáltatások, csak ilyen bütykölős megoldással.

Mate 40 PRO-t nem tudom hogy lehet e még kapni. Egyébként Mate 50 PRO-t vennék legszívesebben.

2023. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó. Talán a 40 egy kicsit jobb. De ez szubjektív.
2023. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!