Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy létezik, hogy a Media...

Hogy létezik, hogy a Media Marktban vásárolt AirPods-ra csak 6 hónap a garancia?

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet visszaküldött, refurbished termék.
2023. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a checkcoverage.apple.com nem a te első használatodtól ír 1 évet, én visszavinném. De ha nem viszed vissza, akkor számlával meg kell adni a 2 évet a vásárlástól.
2023. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Online rendeltem, már ott a rendelésnél kiírta, hogy ha kiterjesztette garanciát szeretnék, akkor pipáljam be a négyzetet és visszahívnak. Nem pipáltam ki, mert nem gondoltam, hogy csak 6 hónap garancia van rá. Ha felújított termék lett volna, akkor szerintem az jelezték volna, 60.000 Ft volt.

Most írtam nekik, de lehet holnap fel is hívom.

2023. márc. 20. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:

lehet javított termék

Vegyél újat arra egy év van

2023. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez új volt, sehol nem volt kiírva, hogy javított.


[link]

2023. márc. 20. 11:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam, az mondta az ügyfélszolgálat, hogy 6 hónap garancia amit én látok az iphoneon, és + 1 év a Media Marktól, összeg függvényében. Tehát elvileg másfél év van rá.
2023. márc. 20. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet ( [link] ) értelmében a forgalmazónak a "10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási árú" termékére egy év kötelező jótállást kell biztosítania. Ezt a forgalmazó oldalán írják is a termékjellemzőknél, a "jótállási idő"-felsorolásban.


Ezen felül a gyártó önkéntesen ad a vásárlástól számított egy év jótállást:

"Apple-hardvertermékek vásárlásakor az Apple egyéves korlátozott jótállása is érvénybe lép."

[link]

ez nem adódik hozzá a kötelező jótálláshoz, ez külön, párhuzamosan fut.

2023. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fel hívtam az Apple-t, és ott kellett a számla alapján frissíteni a dátumot.
2023. márc. 20. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

"6 hónap garancia amit én látok az iphoneon"

Hát szerintem (is) 1 évnek kellene lennie.... (Meg +1 év a magyar törvények miatt.)

De a legjobb ha az Apple Ügyfélszolgálatát hívod fel a 06 80 983 435 ingyenesen hívható számon! Ők kicsit jobban vágják ezt a témát :D

Kérlek majd írd meg mit mondtak, kiváncsi vagyok. Ha tényleg valami újracsomagolt volt, akkor soha többet nem fogok a MM-nél vásárolni. Jártam hasonlóan goproval, ismerősnek aktiválva volt a drónja egy másik email címmel.... stb.

2023. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam, küldött az Apple egy email-t, ott a linken keresztül fel kellett töltsem a vásárlásról szóló számlát, és ők frissítették a dátumot, amit elvileg majd délután látni fogok.
2023. márc. 20. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!