Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok,...

Melyik telefont ajánlanátok, amely kibírná ezt az átlagos napot?

Figyelt kérdés

Mindenképpen Iphone-t szeretnék vásárolni.


Néha fotóznék és videóznék, de többségében zenehallgatásra és levelezésre használnám, idővel a túrákon való tájékozódásra.

Nem szeretném a legújabbakat megvenni indokolatlanul, ha az igényeimet kielégítené bármelyik korábbi modell.



2023. márc. 21. 15:13
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
53%

"kibírná"


Mármint egy töltéssel?

2023. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mivel egyértelműen megfogalmaztad, hogy iPhonet szeretnél, értelemszerűen azt válaszd, mely belefér a keretbe, amit telefonra kívánsz költeni. Nagyjából milyen összegért vásárolnál?
2023. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

"ezt az átlagos napot?"

Melyiket?

Kinek mi az átlagos?

2023. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, egy töltéssel.

Ha lehetséges, akkor nem a legújabb modellekből szeretnék választani, kivéve ha a korábbi modelleknek annyira gyenge az akkumulátora, hogy érdemesebb lenne újabbat venni.

2023. márc. 21. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy új Samsungom van , de most külföldön vagyok itt az 5g korlátlan netessel tudok 2,5-14mb-tál netezni. Érthetően 90%-ban nem működik a telefonon a net, pedig voltam a szolgaltatonal is. De mondjuk látszik, hogy magyarok csinaltak a netet itt , mert ha fúj a szél, esik az eső, akkor nincs net abszolút. Ilyent meg csak Magyarországon láttam. A helyiek pedig jól keresnek inkább 3g-s telefonokat használják.
2023. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az iPhone 10-et vagy 11-et ajanlom.
2023. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ho11mann ***** válasza:
21%
iPhone 6S- t vagy 7- et ajánlom. Simán találhatsz 6S-t 40000 Ft ért patika állapotban. Én egy 7- est vettem nemrég 100% akkumlátor kapacitással, és maximumra töltve egy napot simán kibír, nap végére, is marad rajta 50-60%. Ajánlom kis mérete miatt. De ha nagyobb üzemidejűt néznél, akkor a plus modellt ajánlom. A sima modellnek 1715 MAh- os akksija van, míg a plus modellnek 2800 MAh. A 7-es annyival jobb, hogy van benne optikai képstabilizátor, ami annyit tesz, hogy nem fog remegni a videó. Egyébként a képstabilizátor a mai napig is csak a csúcsmobilokban van.
2023. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

persze azt értjük hogy nem akarja a legújabbat megvenni a kérdező, na de ne ajánljunk már a támogatása végén járó telefont...

kérdező, mennyiért szeretnél telefont venni?

2023. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ho11mann ***** válasza:
Attól, hogy rendszerfrissítést már nem kap, attól még kap alkalmazásfrissítést, teljesen naprakész és attól hogy nem kapja meg az iOS 74637-t attól még ugyanúgy használható fotózásra meg zenehallgatásra
2023. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem használt 6S-t,új akku van benne, nem bír 1 napot, max felet, bár én sokat netezek.
2023. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!