Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardverapró Iphone vásárlás?

Vivienx99 kérdése:

Hardverapró Iphone vásárlás?

Figyelt kérdés

Először gondolkozom el, hogy szaküzleten kívül vásárolok telefont, így szeretnék biztosra menni.


Miért van az, hogy hardveraprón van 100-150 ezerrel olcsóbban bontatlan, 1 éves garanciás iphone? Ez mennyire megbízható és hiteles?

Az eladóknak akiket néztem min. 300 db pozitív visszajelzése van, de mégis érdekelne érdemes-e innen vásárolni.



2023. márc. 22. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mégis kinek nincs otthon bontatlan iphone, mint befektetés?
2023. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
az utcára se merném kivinni, ki se bontom ...
2023. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. márc. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Te is értékeled magadat, ha jól akarsz festeni;)
2023. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vettem egy Ip8-t 9 hónapja. Hibátlan állapotú, karcmentes, kifogástalannak hirdette az 500+ értékelésű eladó. A telefon valóban gyönyörű volt, nagyítóval sem lehetett találni rajta hibát a küllemén. Kipróbáltam, nem jött be, még aznap eladtam. Pár nap múlva hívott a vevőm, hogy nem jó az elülső kamerája, vagy kifizetem a javíttatását, vagy visszaküldi a telefont. Mivel nem próbáltam ki, bizonyítani nem tudtam hogy valóban rossz, a vevő pedig tudta a javítási számlával, így kifizettem neki a javíttatást, igaza volt nem akartam vele veszekedni. Írtam a hardver aprós eladónak, megírtam a történetet, nagyon sajnálta, ő hibátlan kamerával vette át, ellenőrzött telefonokat árul állította. Elküldtem neki a javítási papírt, azt mondta, ez lehet bárki telefonjáról egy papír.. Így jártam.. Úgyhogy lehet bármennyi pozitív értékelés, ha pont te futsz bele egy hibába.
2023. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, hogy hardveraprón van 100-150 ezerrel olcsóbban bontatlan, 1 éves garanciás iphone? Ez mennyire megbízható és hiteles?"


Kb. majdnem minden országban olcsóbb egy új iPhone, mint itthon. Szerintem ezek az emberek sokat járnak akár munka ügyben külföldre és mellékesként mindig hoznak haza 1-2 telefont, majd itt haszonnal tovább adják.


Itt a hivatalos, Apple árak vannak, forgalmi adót is beleszámolva:

[link]


Csak egy kiragadott példa:

Itthon az alap 14-es iPhone 449990 forint, ami dollárban 1250,34.

Ha csak Ausztriába mész át, ott a dollárra átszámított ár 1078.

Egyedül a brazil és török árak magasabbak dollárban, mint a magyar. Mindenhol máshol olcsóbb.

2023. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Én már vettem újat is meg használtat a hardveraprón.

Az új 12-es 128GB gyárilag független akkor 205000 Ft-ért elhozta az eladó, mert erre volt dolga, akkor 290E Ft volt hivatalos helyeken, boltokban. Mindegyik működik, ahogy kell. De mindig leírom, hogy csakis személyesen és a helyszínen a saját icloud fiókoddal belépve, kipróbálva szabad megvenni. Ha gáz van, akkor már ott fog jelentkezni.

2023. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!