Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet visszaszerezni a...

Hogyan lehet visszaszerezni a vodafone-tól, a fel nem használt, feltöltőkártyás egyenleget?

Figyelt kérdés
Már írtam nekik, de csak néhány linket küldtek. Ezeken e linkeken több ezer oldalnyi szerződédi feltételeket lehet letölteni. Az ügyfélszolgálatuk színvonala minősíthetetlen, ezért vagyok kénytelen itt is kérdezni. Írtam már nekik, de semmit sem oldottak meg, és még csak korrekt választ sem adtak. Ezért döntöttem úgy, hogy nem kínzom magamat tovább velük. Az egyik kártyám feltöltési határ ideje tegnap járt le, a másiknak még van vissza pár hónap... (Bár tartok tőle, hogy a többi sem jobb.)

2023. márc. 23. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A jetivel mi a gáz?
2023. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!