Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Benneteket is adategyeztetésre...

Benneteket is adategyeztetésre szólít fel a Telekom app?

Figyelt kérdés
Egyrészt nemrég volt esedékes, másrészt azért elvegeztem most is. Kaptam is SMS-t h oke megvagyok. Mégsem tűnik el ami elég idegesítő, mert közepén van, ha véletlenül rakattintok, már jön is a kód h indul a folyamat.

2023. márc. 24. 07:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vagy benne, hogy nem egy adatbekérős csaló vírus van a telefonodon?
2023. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Adj nekik visszajelzést, hogy ne legyen ilyen probléma a jövőben. Play Store-ban vagy bárhol
2023. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Szirty ***** válasza:
42%
Nem. Nincs Telekom app-om...
2023. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Magában a hivatalos Telekom alkalmazásban van ez, a felöltött összeg alatt közvetlenül ott a felirat (jó nagy és zavaró helyen), amire ha rákattintasz, bárhányszor adatot egyeztethetsz... Kapok is sms-t utána a Telekomtól, hogy sikeres volt a folyamat. De utána sem tűnik el onnan. De Vandácska szerint tudnak róla (bár ez a másik problémám, hogy hibajelentéskor ezeket a rendszerüzeneteket fenntartásokkal kezelem a robotcsajtól)
2023. márc. 24. 09:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Az SMS-t is arról a számról kapom visszaigazolásként, amely számról dominós feltöltés után jön a megerősítés mindig, szóval nem csalás. Valami náluk xaródott el. (Csak idegesítő, hisz az egyik legfontosabb számomról van szó, amihez belépési azonosítások vannak kötve, bank, stb.)
2023. márc. 24. 09:48
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írja pedig már elvégeztem.
2023. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

"Benneteket is adategyeztetésre szólít fel a Telekom app?"

Nem.

De nekem is ott a felirat az appban, csak én nem nyomogatom. Egy hónapja volt sikeres adategyeztetés, a többi nem izgat.

2023. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem küldtek újra kódot be is írta de adatokat nem most akkor el kell megint végeznem?

Pedig Februárba már meg csináltam sikeresen.

2023. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Minek nyomogatod? Hányszor nyitod meg az appot egy nap, hogy ennyire mocskosul zavaró?

Nem kell nyomkodni oszt jóvan.

2023. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy "minek nyomogatod?", én is nyilván egyszer csináltam meg az appban (gondoltam, hátha eltűnik utána), de ti azt értésétek meg, hogy különböző mentalitású emberek vannak.. Nekem, ha oda van írva, hogy most esedékes, és magyaráznak vmi jogszabályról, akkor a "jólvan megcsinálom inkább" utat választom gyorsan, nem pedig a "jól lesz az úgy, nem érdekel, hülye Telekomot". Aztán valami hiba miatt majd nekem nem lesz aktív csomagom pár napig, mert les***tam... Netet akartam és igen, egyszer véletlenül is rányomtam, mert béna vagyok - azóta nyilván már nem érdekel. De akkor kiterült, ez központi hiba.
2023. márc. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!