Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogadja el a nyavaly...

Avada0 kérdése:

Miért nem fogadja el a nyavalyás Telekom online adategyeztetés az adatokat amikor egy az egyben ugyanazt írom be mint egy éve és az okmány sem járt le?

Figyelt kérdés
Még screenshotot is csináltam tavaly az elfogadott adatokkal.

2019. máj. 29. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én összevágtam a sim kártyát. Anyjukat szivassák.
2019. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Telenornal is ez volt 4 nem fogadta el, se semmi konkrét hogy miért, aztán 5x-re meg elfogadta.pff
2019. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az is számít hogy hol van pont, vagy hol nincs éppen.
2019. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Ne felejtsétek el, hogy ez az állam idióta szívatása, nem a mobilszolgáltatóké. Nekik kötelező ezt csinálni. Egy központi adatbázisból kérdezik le az adatokat, akkor fogadhatják el, ha onnan az jön vissza, hogy oké.


(irónia on)

De nem értem, mit akadékoskodtok, ez nagyon fontos, így védekezünk a terroristák ellen. Brüsszelben naponta három repülőt és négy metróvonalat robbantanak fel, mert ott nincs ez a szuperbiztonságos adategyeztetés.

(irónia off)


Ha nem tetszik, akkor szavazáskor/az utcán tetszőleges időpontban kifejezhetitek a véleményeteket. Persze amíg nem kezd zavarni elég sok embert, addig hiába...

2019. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok, t-mobilt 2 hét alatt nem sikerült megoldani, se a gyereknek, se nekem, több irattal. Vodafonnál elsőre ment. Azért a tkom még mindig matáv.
2019. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerult,sehogy se.Bementem egy uzletukbe,5 perc alatt megvolt.
2019. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30km-t kéne utaznom. faccct
2019. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3

Átnéztem többször minden pont ugyanúgy volt.

2019. máj. 30. 00:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 20 kmt utaztam, de legalább megvan.
2019. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem sem fogadja el :( Legalább 10 x megcsináltam már de semmi....
2019. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!