Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon "képernyő-ikon...

Kedves Vezető kérdése:

Telefon "képernyő-ikon beégés" , gyakori? Súlyosbodik?

Figyelt kérdés

Bocs a hirtelen megfogalmazásért, de gondolom értitek.

Szóval adott egy

Redmi Note 10 , ami jó dealnek tűnt, ár érték arányba mobiljátékokra, emulátolokra, hd filmekre, streamre, stb.. Ahan..

Már ezerszer megbántam a ramzabáló, ujrainduló kínai appok miatt, vagy mert minden appnak külön kell törölni a gyorsítótárját, de igazából a 128gb tárhely is megtelik nagyon hamar, extrém gyorsan növekszik minden app mérete, olyan hidden dolgok is, amin csak a hard reset segít 2 havonta.


No, ezt csak azért mondtam, hogy "nem ez az első bajom vele".. :)

Magyar support nincs, a Yettelnél ahol vettem, vittem volna vissza, és mondták, hogy :

"Ez ilyen"

Kösz, se magyar support, semmi.

Nemrég felraktam a Pubg Mobile-t és ugye játék közben rendesen nézi az ember a képet, ekkor tűnt fel hogy a felső sáv, az idő, a Volte, a Wifi,vésba töltöttség jel látszik a világosabb helyeken, fehér fal, ég, stb..

Azt szeretném kérdezni, hogy ezek után nagy az esély, hogy ha játszok, a Pubg, vagy bármi más játék ikonjai is beleégnek?

Első telómon tapasztaltam ilyet,vaz első plazma tv men égett bele a Tv csatorna logo-ja.


Köszönöm szépen, ha esetleg találkoztatok ilyennel telefonon, és megosszátok hasonló élményeiteket! :)


10 perc a max amit ébren lehet a képernyő ha úgyhagyom', nem hagytam úgy, passz..

Köszi!



2023. márc. 26. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez sajnos ilyen, a telefon nem játékra való.Vegyél inkább PS-t vagy Xboxot.
2023. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A TFT-LCD nem ég be. A kérdéses típus netán OLED-es kijelzővel van szerelve? Amúgy az se ég be, mint egy plazma, de elvileg annál már lehet ilyen jelenség is kisebb mértékben.
2023. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*Ja, ha esetleg van itt Redmi Note 10 es, ha bezárjátok, befagyasszátok, stb az appokat, nálatok is ujraindulnak?

De igazából teljesen mindegy mit, hogy állítok be, pl hogy "ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat", vagy beállítom hogy x, y, app korlátozottan használja az akkut, ( pl a miui bluetooth, miui share, készülékkeresés, visszajelzés, miui követés, miui wallet, miui akármik..) netet, másnapra minden visszaáll úgy, ahogy

"nekik jó".

2023. márc. 26. 18:28
 4/13 A kérdező kommentje:

Első, köszi, Atari 2600 óta gamer vagyok, van mindkét konzoltípusból, mindegyik :)

"Nem arra való" :D


Volt PsP-m , Vitám is, de azokat már nem támogatják ugye.

Pascal's Wager mond valamit? Csak hogy kiegészítsem hogy "nem arra való" :),

de azon őrültek közé is tartozom, akik nem Pc-nyomnák a Pubg Mobile-t, ha már főleg mobiljátékra megvettem ezt:


[link]

2023. márc. 26. 18:41
 5/13 A kérdező kommentje:

Oled, igen.

Samsung plazma tv m volt ami "beégett" anno.

2023. márc. 26. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Az OLED-et sokat járasd fehér háttérrel. Ettől egyenletesen bejáratódik, és később már stabil marad egyenetlen terhelés esetén is.
2023. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor nézek valami ilyesmit a Ytn! Köszi! :)

2023. márc. 26. 19:12
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Amit a 6-os mond hülyeség. Ha az oled már egyszer beégett, akkor az úgy is marad.
2023. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amit a 8-as ír az a hülyeség, mert a tömegcikként gyártott kijelzőt nincs idő a gyárban bejáratni. Az OLED meg örök életű, csak kicsit változnak a paraméterei használatba vételkor, ezért tesz neki jót a bejáratás.
2023. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
De te milyen bejáratásról beszélsz ember? Beégésről van szó, nem bejáratásról.
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!