Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungról iPhonera váltás?

Samsungról iPhonera váltás?

Figyelt kérdés

A mostani Samsung galaxy A71-em szeretném jövőre egy iPhone 12-re cserélni, de ebben még nem vagyok biztos, mert sajnos sok ellenérvem is van.

1. Karácsonyra kaptam egy Samsung okosórát, aminek a funkcióit iPhoneon nem tudnám kihasználni.

2. Van egy Samsung tabletem, ami össze van kapcsolva a telefonommal.

3. Soha nem volt még iPhoneom, nem tudom mennyire tudnék átszokni az androiodos rendszerről az IOS-re.


Az órámat talán el tudnám ajándékozni anyukámnak, de nagyon sajnálnám, hiszen jövőre csak 1 éves lesz, és nagyon szeretem.


Gondolkodtam abban is, hogy lehet inkább vennék majd egy S22-t vagy egy Zflip 4-et, (bár az utóbbit megfogtam élőben, és nekem eléggé keskeny, ami nem igazán tetszik) de nem tudom, eléggé döntésképtelen vagyok. Nagyon szeretnék egy iPhonet, azonban nem tudom így mennyire érné meg.



2023. márc. 30. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell mérlegelni. Nekem Xiaomi okosórám van és az összes funkcióját ki tudom használni iPhone-on. Sosem volt Samsung telefonom, okosórám, sem tabletem. Az IOS biztosan teljesen más, de én könnyen és hamar megtanultam kezelni. Továbbá sokkal több évig jönnek rá a biztonsági frissítések.
2023. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A71 , nem cserélném le ...
2023. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Pontosan miért fontos, hogy Iphone-od legyen?

Nem vagyok ellene, nekem is az van évek óta (bár főleg a méret miatt, Samsungból nem nagyon lehet már kisebbet kapni, nem az alma a mániám), könnyű amúgy megszokni Android után is, de ha neked minden fontos kütyüd Samsung, amit szeretsz is használni, akkor tényleg minek az Iphone?

2023. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Így ne vegyél iPhonet! Magánsoan érezné magás a sok samu között!
2023. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
0%
Én is Samsung és Huawei után váltottam Iphonera, de vissza is fogok állni Samsungra, ez a tosz kezd megpusztulni két év után, amire még egyiknél sem volt példa, a kamerája nem működik fél éve, megbolondít.
2023. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
14 éve van iPhoneom, egyetlen egy sem döglött meg. Nem tudom milyen szar ájfónokat vesztek.
2023. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
... minden évben új, nincs ideje bedögleni.
2023. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom egyeseknél mi ez a ökoszisztéma mánia, nincs senkire rákényszerítve hogy 200 féle Apple terméket vegyen. Igen, valóban jobban működnek együtt, de ez nem jelenti azt, hogy más eszközökkel ne működne ugyan olyan jól mint androidos társai.

Szimplán csak azt, hogy ott nincs kiépítve semmi hasonló.

Szóval ez abszolút nem érv.

Amúgy Androidról váltottam IOS-ra 1 éve és megérte nagyon, hosszútávú megbízható support, drága de legalább jó szerviz.

Nem mintha egy S szériás Samsung rosszabb lenne, totál szubjektív a döntés ki mit vesz, próbálgasd és az alapján kb. el tudod dönteni.

2023. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!
2023. márc. 30. 19:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy öreg iPhoneom van, megbízhatónak tartom. Ha Samsungot veszel, akkor ne hajlíthatósat! Nagyon hamar, akár 2 hónap után meghalhat a kijelzője, és minden alkatrésze nagyon drága. A sima S széria hosszú évek óta megbízható, de ezek nem.
2023. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!