Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 5g lefedettség...

Vodafone 5g lefedettség vidéken nagyobb számban van mint nagyobb városokban ?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a vodafone honlapján található 5g lefedettségi térképet nézve több falun van 5g mint akár megyeszékhelyeken ez igaz lenne ? Mert én is vidéken lakok és elvileg itt is van a térkép szerint. Jelenleg 4g-t használok, de számomra jól jönne ha kicsit gyorsabb lenne. A baj az, hogy csak a legnagyobb csomagjukban elérhető és az elég drága lenne ha kiderülne, hogy még sincs. Valaki tapasztalta használja vidéken ?
2023. ápr. 2. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Megyeszékhelyből 19 van. Falvakból meg vagy 2000. A többet hogy érted? Arányaiban, vagy darabra? Nem teljesen mindegy.

Plusz persze ott a vodafone lefedettségi térképe. Abból elég jól kiderül, hogy hol elérhető.

[link]

2023. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. 3200 település van, területileg a vidék nagyobb mint itt ez a nagyfalu a Duna két partján.
2023. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy pl Szeged nincsen még csak épp a széle, Szekszárd semennyire . Pl a Yettelnél egy két kis falu van lefedve inkább csak a nagy városok. És ez bennem a kérdéses, hogy valóban a vodafone így csinálná? félreértés ne essék én ennek nagyon örülök és csak, hogy nem tudom kipróbálni csak ha előfizetek a drága csomagra ez a dilemma oka. Különben simán kipróbálnám egy feltöltős kártyával.:/
2023. ápr. 2. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél leírtam, hogy a voda "vidéki" 5g-je nem egy nagy eresztés. Egy "városi" 4g megeszi reggelire sebességben.

Inkább marketing funkciója van, hogy elmondhassák, hogy lefedték az ország x százalékát 5g-vel.

Emiatt ne válts sokkal drágább csomagra.


Bár amúgy elképzelni nem tudom, hogy mobilon mire nem elég a 4G sebessége.

2023. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak mobilon van szükség rá ez az itthoni net mert itt egyetlen egy szolgáltató van de az sajnos használhatatlan nagyon sokszor nem volt internet így váltottam 4gre ami ilyen 2mb/s és nekem jól jönne néha ha gyorsabb lenne illetve mikor nem csak 1 eszköz használja.
2023. ápr. 2. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen 5g? Még sokszor 2g sincs MEGYESZÉKHELYEN...nincs miről beszélni
2023. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!