Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállítást csináltam...

Muffinka19 kérdése:

Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon. Az email címemben két faktoros hitelesítő belépés volt megadva de a règi telefon számom volt benne elmentve ami már megszűnt. Most nemtudok belépni a gmailomba se a Googleba van esetleg valami megoldás?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod megoldani, ha van olyan eszköz ahol be vagy lépve a fiókokba, akkor ott tiltsd a kétlépcsős azonosítást, majd aktiváld újra. Ha ez nem megy, akkor csak a support marad, akik talán segítenek, ha tudod igazolni, hogy valóban a te tulajdonod a fiók.
2023. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2fa beállításkor szoktak adni egy helyreállító kódot (emergency code, stb), azt ha bebillentyűződ a gogli fiókba, akkor be tudsz lépni
2023. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon"


a telefonszám nem változik

2023. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3, a telefonszáma már rég megváltozott, de eddig a telefon nem kérte google belépésnél.


Kérdező, ha van bármilyen más eszközöd, tablet, asztali gép stb., ahol be vagy lépve, akkor segíthetsz magadon. Meg ha beállítottál másodlagos telefonszámot (nálam a férjem telefonszáma van beállítva), a már említett recovery kódok is lehet, hogy megvannak. Végszükség esetén marad a support.

2023. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!