Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone megette a upc t,...

A Vodafone megette a upc t, új ruterén a wifit nem szereti több telefonom, tabletem. Mit tehetek, miben tud a Vodafone segíteni? nincs emailes elérhetőségük, csak ostoba válaszpaneleik.

Figyelt kérdés

#wifi #Vodafone ruter
2023. ápr. 4. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

De, van....


[link]

2023. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telekom ...
2023. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Telefonon kell hívni őket és amennyiben a hiba csak kiszállással javítható, akkor kimennek, kicserélik a megfelelő eszközt.

Ismerek olyan nyugdíjast, akinek kivittek a lakására egy távszabályzót a boxhoz, mert elmondtam a telefonba, hogy nehezen mozog.

Tehát a jó szándék megvolt, ezért arról ne beszéljünk, hogy egy használt vagy felújított szart vittek, annak sem volt tökéletes minden gombja. Régit is meghagyták, így lett kettő.

Abból az egyiket szétszedtem és kitisztítottam, mert már nem volt kedvem ismét intézkedni.

2023. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!