Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is csinálja ezt a...

Másnál is csinálja ezt a Vodafone?

Figyelt kérdés
Előfizum van és már harmadik hónapja nem küldtek számlát. Sms-ben arra hivatkoznak, hogy technikai okok miatt, telefonon szintén nem tudtak segíteni, személyesen is bementem és semmi infó. Annyit írtak, hogy addig nem számolnak késedelmi kamatot vagy ilyesmit, amíg nem számlázzák ki. Csak hát majd utólag a nyakamba szakítanak egy rakás számlát. Másnak hasonló tapasztalat? Vannak ismerőseim, akik vodások, de nekik nincs ilyen.

2023. márc. 29. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Oszt meddig tart félretenni a számla összegét? Az hogy nem küldenek számlát nem jelenti azt, hogy azt a pénzt el is verheted. :D
2023. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Alkalmazásban meg tudod nézni és kifizetni. Meglepő, de működik.
2023. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs alkalmazásom. Az elsőnek meg igazán kösz a hasznos választ.
2023. márc. 29. 23:37
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Én is hallottam már ilyen esetről, ott kb egy éves huzavona után küldték ki a számlákat, persze amikor mondta az ügyfél, hogy ő azonnal egybe nem tud kifizetni 200k-t az ügyfélszolgálat meg volt lepődve, meg már a behajtóval fenyegettek.

Az lett a vége, hogy kért részletfizetést, fél év alatt kifizette aztán fogta a sátorfáját és átment másik szolgáltatóhoz, azóta nincs ilyen gondja.

2023. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az durva. Remélem ezt nem csinálják meg.
2023. márc. 31. 09:45
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

"azonnal egybe nem tud kifizetni 200k-t"

Mondom: ha nem kapsz számlát, attól még nem kell lezabálni a pénzt a mekiben, hanem félreteszed, mert majd úgyis jön a számla. Az ember kb tudja hogy mennyit szokott fizetni, azt félreteszed és nem lesz pofáraesés! Elég gáz ha ezt egy felnőtt embernek magyarázni kell.

Régen amikor kockás füzettel meg ceruzával jöttek vizet, villanyt, gázt leolvasni, akkor is ugyanez volt... hónapok múlva értek be az adatok és küldék a vaskos számlákat. Úgy látszik megyünk vissza az időben... :D 1x-1x hívd fel őket, hogy legyen nyoma, hogy te rákérdeztél, szerettél volna fizetni, de lesz.rtak. Ha esetleg nekiállnak szórakozni, akkor az orruk alá lehet tolni, hogy itt van ni, én akartam fizetni, ti nem foglalkoztatok velem.

2023. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor legalább ne játszd az agyad."

Szép a stílusod... gratulálok!

Nem tudom miért nem érted meg, hogy ezzel te nem tudsz csinálni mást, mint jelezni a problémád, hogy védd magad. Emellett elrakod a lóvét és amikor rádszakad az a hatttalmas számlaköteg, akkor befizeted azokat.

2023. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem küldenek egyszerre befizetendő számlákat, de nyilván nem gondolod kérdező hogy emiatt ingyen kapod a szolgáltatást és elengedik a díjakat. Szóval tedd félre a pénzt mert meg fogod kapni a számláidat és be is kell majd fizetni.

Ászf szerint amúgy a szolgáltatás nyújtását követően 1 éven belül számlázhatja ki a díjakat (minden cégnél így van) így technikailag nem szegett szabályzatot a Voda.

2023. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mióta vodefone lett, jó nagy fos az egész. Tavaly nyáron a nagy technikai átállás után vagy 3 hónapig nem jött számla. Jó, nekem nem volt probléma a befizetés, de szeretem rendben tudni a havi befizetéseket. Most az van, hogy a most esedékes megint sehol. Megnéztem a fiókot, ott sincs semmi befizetetlen számla. Viszont ez a számla dolog nem egységes, mert nálunk is a családban van, aki kapott. Majd jövő héten telefonálok, bár lényegében felesleges abból a szempontból, hogy nem tudnak majd mondani semmit, de legalább legyen nyoma, hogy érdeklődtem.
2023. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál számlát, nincs fizetni valód. Tök mindegy hogy érdeklődsz-e vagy sem mert az ügyintéző is ugyanúgy nem látja a számlát ha nem készült el... ha meg elkészült akkor te is látod a fiókodban és értesítőt is kapsz.
2023. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!