Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repülő üzemmódban nem mérhető...

Repülő üzemmódban nem mérhető be egy telefon ugye?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 23:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszünk egy kutyaközönséges telefont, ami nincs megbuherálva, tehát semmilyen kémprogram, kártevő nincs előtelepítve rá és ki van kapcsolva, WifI re se csatlakozik akkor nem lehetséges a pozíciója meghatározása.


Maga a hálózat sem kommunikál vele, nincs cella regisztráció semmit se tudsz vele kezdeni távolról - gondolj bele, te sem tudsz felhívni egy kikapcsolt telefont az asztalodon, akkor hogy tudna más távolról kommunikálni vele.

2023. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#11 ez igaz, de azért a wifit szeretném használni és ha nincs benne sim, attól még segélyhívás lehetséges, tehát fent van a hálózaton. Ezért kerdeztem a repülő üzemmódot mert akkor teljesen tiltja a hálózatot. Wifi n meg csak a mac adresst látják.
2023. ápr. 10. 12:27
 13/30 anonim ***** válasza:

Ha nem buherált a telefon akkor repülőüzemmódban sem kommunikál a hálózattal, minden rádiós áramkör használaton kívül van.


"ha nincs benne sim, attól még segélyhívás lehetséges, tehát fent van a hálózaton"

Rosszul gondolod.

2023. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2023. ápr. 10. 15:19
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért kerdeztem a repülő üzemmódot mert akkor teljesen tiltja a hálózatot. Wifi n meg csak a mac adresst látják."


lásd mellékelt fotók: 11km magasan, repülőn ülve lőttem, repülőmód + wifi.


[link]

[link]

[link]

[link]

2023. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"ha nincs benne sim, attól még segélyhívás lehetséges, tehát fent van a hálózaton"


"Rosszul gondolod."

Te is. SIM nélkül is lehet segélyhívást kezdeményezni!

2023. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

"Te is. SIM nélkül is lehet segélyhívást kezdeményezni!"

Nem mondod...

", tehát fent van a hálózaton"

Erre írtam. Egy SIM nélküli telefon nincs regisztrálva hálózaton.

2023. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#15 Miiii repülooon 😳🤦😂😂🤣 ezt nem hiszem eel, na neee akkor vmi sim kártya nélküli tablet kell inkább eskü már 😄
2023. ápr. 10. 22:03
 19/30 A kérdező kommentje:
Dee az hogy mivel csatlakozik a műholdas mobilszolgáltatásra.. gps el? Vagy a repülőgép vmi eszkozével
2023. ápr. 10. 22:06
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát akkor tok mindegy hol vagy mit csinálsz, bárhol be lehet mérni az összes ilyen okostelefon szart, jól mondta #5: ha az akksi benne van - és valószínűleg ezért nem lehet direkt kivenni egyikbol sem, ezt már én teszem hozzá - bárhol és bármikor be lehet mérni az összeset kivétel nélkül, valószínűleg még kikapcsolt állapotban is, az csak neked van kikapcsolva:))


Amúgy érdekes ez a műholdas telefonálás, van őszintén olyan, aki majd 2 ezer forint/ percért beszélgetni fog? 😅😂 Joohogy van ilyen szolgáltatás a repülőn, de gyakorlatban nem tudom bárki igénybe veszi e:))

2023. ápr. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!