Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most cseréltem akkumulátort a...

Most cseréltem akkumulátort a telefonomban, de nagyon gyorsan merül. Mennyi az az idő amikorra beáll az akkumulátor rendes üzemmódba, hogy tovább bírja mint új korában?

Figyelt kérdés
Ahol voltam ott azt mondták, hogy jobb ha az új aksi áram alatt van mert akkor valami kémiai folyamatokat indít be és akkor már jó lesz. Kíváncsi vagyok válaszaitokra.
2022. dec. 2. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd lemerülni kikapcsolásig, aztán töltsd fel teljesen. Ha ettől nem lesz jó, akkor szakemberrel kellene megnézetni.
2022. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Használt aksit sóztak rád. Hol vetted?

aksi %-t feljavítani egy kattintás.

2022. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnali.
2022. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írja az aksi beállításoknál hogy használati mód tanulása, akkor kb 3 töltési ciklus.
2022. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd le a telefon és az aksi típusát.
2022. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huawei P 30 Lite. 4000 mAh-es aksi (elnézést kiment a fejemből ez a kérdés feltevésénél)
2022. dec. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!