Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a Vibernek?...

Mi baja lehet a Vibernek? Eltűnt minden üzenet, az összes ismerős

Figyelt kérdés

Azt írja ki még nincsenek üzenetek, küldjem el az első üzenetet. Holott voltak üzenetváltásaim.

Azt írja ki minden kontaktomra, hogy hívjam meg őket Viberre, pedig kb mindenkinek le van töltve.

Nem csináltam vele semmit, csak órák óta amikor belepek ezeket jelzi ki.

A biztonsági mentésből (azt írja április 3-án volt utoljára) akartam vissza állítani az üzeneteket. De erre azt írta nincsenek üzenetek amiket vissza lehetne állítani.

Mit csináljak vele, hogy újra bejöjjenek az üzenetek? Másnak is volt már ilyen?


Ha letöröm az alkalmazást és újra letöltöm akkor elveszik minden? Eddig még sose mertem ezt megtenni



2023. ápr. 10. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha letorlod és újra rakod, akkor is elvész minden. Csak a kontaktok nem, de minden üzenet. Úgyhogy emiatt nincs értelme törölni és újra telepíteni, mert ugyanott lennél ahol most.
2023. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Esetleg még telefon ujrainditast próbálnek.
2023. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a kérdést, hálás vagyok, hogy kiírtad! Minden jót!
2023. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz be PC-ről, hátha a szerveren eléred amit a mobilról az alkalmazáson keresztül nem.

[link]

2023. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt beállítva automatikus mentés, akkor az összes beszélgetésnek meg kell lennie szerveren, és ez esetben még egy új telefonon is meglesznek a beszélgetéseknek amint feteszed a Vibert. Egy újratelepítést megpróbálnék, majd egy visszaállítást.
2023. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!