Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minimálbérral megéri?

Minimálbérral megéri?

Figyelt kérdés
Nettó 160 ezer forintot keresek havonta. Szeretném kipróbálni az Iphone-t, és a szolgáltatónál előlegként 180 ezer forintot kérnének, utána már viszonylag alacsony havidíj lenne. Szerintetek érdemes lenne megvásárolni, hogy kipróbálhassam az Iphone 13-at? Mennyivel lenne gyengébb az aksi a Samsung Galaxy A72 telefonométól?

2023. ápr. 11. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor se eri meg ha duplajat keresned.
2023. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Nem éri meg főleg ilyen kereset mellett. Kipróbálni nem szabad ilyen módon. Ha próbálgatni akarod, akkor legyen egy régebbi típus, mert ha nem tetszik, akkor mit csinálsz vele még 2 évig? A törlesztőt fizetned kell és már benne lesz alapból annyid, amennyit soha nem adnék egy telefonért, pedig a többszörösét megkeresem ennek.
2023. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Abszolút nem. Nyilván szeretnéd (különben nem gondolkodnál rajta), de ne csináld.

Több, mint egyhavi fizetésedet kéne leperkálnod csak az elején, és még utána is fizetheted. Ne csináld, nem engedheted meg magadnak.

(Szubjektív vélemény: nekem volt iphonom, de nem tetszett. Persze minőségi telefon, de nem illik hozzám. Alig vártam, hogy tönkremenjen, aztán váltottam vissza Samsungra. Én bőven jobban állok anyagilag, mint te, de így is mérgelődtem miatta. Ha te most túlvállalod magad, aztán úgy jársz, mint én, az neked sokkal nagyobb érvágás.)

2023. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha beleugrasz, és nem jön be, még elsem fogod tudni adni.
2023. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Sosem vett nekem apuci telefont, sőt én vettem neki, és van önálló fizetésem és amúgy van Iphone-om is.
2023. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem éri meg
2023. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem A72 van, és 3x annyit keresek mint a kérdező, de még így sem érzek késztetést hogy olyan készüléket vegyek, ami a szükségleteim fölött áll.

Bár lehet hogy nagyom szeretne egyet, de ennek ellentmond, hogy azt se tudja hogy milyen.

Itt van egy teszt:

[link]

Meg egy másik:

https://www.youtube.com/watch?v=FVKBbW_oFvc

Ha ezek után is cserélni akar, az nem a mi dolgunk.

Az almásban ugyan az akku szerényebb kapacitású, de gazdaságosabban bánik vele, szóval az összevetésbél nem számít hátránynak.

2023. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Minimálbér mellett én legfeljebb egy új butatelefonon gondolkodnék inkább, és a pénzem beosztásán.
2023. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
"Szeretném kipróbálni az Iphone-t" Gondolom az Ios-re vagy kíváncsi. Szerintem vegyél egy Apple telefont használtan, ami még kap frissítéseket és akkor meg tudod nézni hogy tetszik e az operációs rendszere. Viszonylag olcsón megúszod. Ha tetszik, akkor gondolkodhatsz egy újabb modellen. Ilyen kereset mellet viszint én nem kockáztatnék. Nem egy embert ismerek, akinek nem jött be az Ios. Maga a telefon egyébként nagyon jó hardveresen.
2023. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 NTBS ***** válasza:
60%
Ne vegyél olyan dolgot, amire semmi szükség és pénzed sincs rá.
2023. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!