Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el az időjós békám...

Miért tűnt el az időjós békám android 11-en?

Figyelt kérdés

A főképernyőn, a dátum mellett mindig ott volt a hőmérséklet is, és ha arra rákattintottam, akkor előjött az időjárás, egy kis békás design-nal. 3-4 napja viszont teljesen eltűnt a főképernyőről... Csak a másik időjárásos app maradt meg, de az teljesen sima design, és nem is mutatja órára pontosan lebontva a várható időt. Próbáltam a főképernyő modul opciói között megkeresni, de ott sincs. (A telefont 3 héttel ezelőtt vettem)

Hogy tudnám visszaállítani? (az egész telefont nem akarom gyárilag visszaállítani)



2023. ápr. 13. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Megette egy gólya (bocs, nem lehetett kihagyni)..
2023. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem láttam még időjós békát o.O Nekem mindig is csak a weather widget volt androidon, de arra rányomva ott van az óránkénti bontás.
2023. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik barátomnak is ott van a békás design, lehet az enyém nyugdíjba ment. xD
2023. ápr. 13. 14:39
 4/10 Szirty ***** válasza:
85%
Nem frissítette magát a telefon?
2023. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előfordulhat. A vétel utáni második nap jelzett, hogy elérhető a rendszerfrissítés, akkor le is futtattam, de akkor még minden ugyanolyan maradt.
2023. ápr. 13. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Megijesztettél, de nekem szerencsére megvan. A Google alkalmazás egy widgetjén keresztül érhető el.

Ha nem találod a megfelelőt, küldhetsz képernyőképet a Google-ös widgetjeidről.

2023. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
6-os vagyok, nálam Áttekintés a neve, és elvileg a Google legfrissebb verziója van.
2023. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Jé, ebben tényleg béka van. Sose láttam még, én mindig az időjárás widgeteket használom órának kitéve is, ezt sose próbáltam. Hát micuki már :)
2023. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Milyen telefonon van a kis béka? Nekem Samsungon nincs.
2023. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

9, A hatos írta a megoldást, nekem is Samsungom van. Nem az időjárás widgetben van, hanem a google widgetjei között van egy Áttekintés 4×1 nevű, a kis képén meeting at 2.30 meg időjárásnapocska van.

Ha kiteszed, ugyanúgy mutatja az aktuális időt meg az időjárást, mint a weatheres widget, de külön tudsz rányomni az órára -> naptár apphoz dob, meg az időjárásra -> ehhez a békás cucchoz dob.


Az időjárás és óra normál widget szerintem többet ér, infóban is jobb, ha megnyitja rákoppintva az ember, szóval lecserélni biztos nem fogom, de ez is jópofa. :)

2023. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!