Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek drága telefont venni?

Merjek drága telefont venni?

Figyelt kérdés

Többször is volt olyan, hogy mondjuk a wc-ben hagytam a telefonom, vagy kiesett a zsebemből, de utána mindig meglett, mert sosem volt nagyon drága telefonom. A telefontok már olyan rajta, hogy szinte lehetetlen abban összetörni. Ha iphonet vennék, az még vízálló is lenne. Van egy drága tabletem, és arra vigyázok, sokkal jobban, mint másra. A telefonomat is régen sűrűn elhagytam, mostanában már nem annyira.

Félek, hogy ha 300 000Ft-os telefonom lenne, azt is elhagynám, és nem lenne meg.

Vannak erre trükkök, hogy biztos ne hagyjam ott sehol?



2023. ápr. 16. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Az iPhone-oknál van Find my iPhone. De amúgy meg ha az olcsó telefonnal is megvoltal akkor minek a drága? Menőzni?
2023. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Merjél. Banki hitelre. A tartozást majd behajtja a behajtó. :)
2023. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél drágábbat?
2023. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"Ha iphonet vennék, az még vízálló is lenne. "


Nem csak iPhone telefonok vízállóak. De egyébként ezt a vízállóságot fenntartásokkal kezelném mindig, egyrészt az idő előrehaladtával elöregedhetnek a szigetelések, ragasztások és megszűnik vízállónak lenni a telefon, másrészt tudtommal nincs egy gyártó sem, aminek a garanciája vonatkozna a beázásra is.


Ha 300 ezer forint nem egy végtelenül nagy összeg számodra és nem kell emiatt hónapokig spórolni, akkor vegyél. Ha ez egy jelentős kiadás számodra, akkor a leírásod alapján inkább ne, mert még gyereknek tűnsz...

2023. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Menőzni kell neki a suliba biztos
2023. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A find my iphone az tényleg jó, nem tudják leállítani, vagy újraindítani az egész telefont, ha ellopnák?

Nem menőzni, hanem mert sokkal jobb képeket csinál, és sok előnye van még. Azt is mondják, hogy pár évet kibír, nem úgy mint más márkák. A mostani telefonomat meg már le kell cserélni.

Nincs szó semmiféle hitelről, meg tudunk venni egy iphonet, az más kérdés, hogy nem akarom elveszteni.

2023. ápr. 16. 10:52
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
iphoneban a 300e még az olcsó kategória, ugyanott vagy mint eddig. Válasszál drágábbat.
2023. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

4

Köszi a választ! Persze, a vízzálóságnak már utánanéztem, meg volt több vízálló dolgom is. Nem vízalatti felvételek miatt kéne, csak ha mondjuk beleesne a vízbe nem menne rögtön tönkre.

Nem teljesen magamnak fizetném, a szüleim fizetnének bele ballagásomra. Szerencsére nem viselne meg minket ez a kiadás. Ha elveszteném az mondjuk fájna.

Azt szeretném amúgy inkább megtudni, hogy vannak-e technikák arra, hogy ne hagyjam el. Mondjuk egy, amit csinálok, hogy mostmár mosdó után, vagy tömegközlekedésről leszállva mindig szétnézek, hogy nehogy ott maradjon. Van-e még ilyen, és a find my iphone vagy hasonló alkalmazások, azok tényleg jók-e

2023. ápr. 16. 10:57
 9/24 A kérdező kommentje:
368-ért lehet kapni az iphone 14-et, én arra gondoltam.
2023. ápr. 16. 10:58
 10/24 anonim ***** válasza:
"meg tudjuk venni" ugye nem apuci veszi meg
2023. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!