Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szétszedtem a nem túl drága...

Szétszedtem a nem túl drága okostelefonomat és találtam benne olyan fizikailag létező komponenseket benne, amikre szoftveres úton nem képes. Életre kelthetőek ezek a funkciói vagy nem?

Figyelt kérdés

Eredendően függőként vásárolt telefon, tehát a szolgáltató is mókányolt rajta egy sort, de függetlenül is elérhető volt (lényegében ugyanazokkal a funkciókkal), így nem feltétlenül biztos, hogy azok a szolgáltatások (pl. dual sim képesség), amik függős telefonon nem érhetőek el azok elérhetőek lennének függetlenen. Hun-ra lokalizált, de külföldi verziói sem képesek arra, amik fizikailag adottak számára.


Mennyire valószínű, hogy mélybuherálás nélkül eseleg bekapcsolhatóak letiltott funkciói?


Általában, ha rendszert cserélnek egy telefonon, az életre hívhat olyan funkciókat, amiket az agyon limitált custom OS addig tiltott?



#telefon #Android #komponens #életre keltés #custom OS #szoftveresen tiltott
2019. szept. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen hülyeséget kérdezel akkor tényleg az hiszed, hogy értesz hozzá vagy te is tudod, hogy nem de szeretnél okosnak látszani?
2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szétszedted és nem tudod összerakni? Tiszta óvoda (meg akartam nézni, mi van benne).
2019. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
legalább egy típust írhatnál illetve konkrétan mit találtál?
2019. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mit találtál benne?
2019. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!