Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előfizetés van t-mobilé...

Milyen előfizetés van t-mobilénél amibe sok ingyen sms-van, vagy sokkal olcsóbb 1 sms?

Figyelt kérdés

nehari h rosszul írtam de fogalmam sincs h írjam le jól.


meg ideges vagyok. most jött meg a telefon számlám. 7000 ft. csak azért mert 130 sms-t küldtem. hívni nem hívtam senkit, may 1-2 perc ha volt. barátom meg ugyanígy küldte az sms-ket meg ráadásul mindig ő hív engem és napi félórát min. beszélünk. és csak 2000 ft-lett neki.. -.-" ő vodafon-os. mikor válthatok előfizetést ha julius 1.én lett ez kötve??


2010. okt. 8. 20:47
 1/2 Tinker Bell ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mikor szüntetheted meg, mert nem tudom, hogy hány évre írtad alá!

A T-Mobile csak lehúzza az embereket!

Én azt javaslom, hogy add oda olyannak az előfizetéses kártyádat aki ki tudja használni, te meg vegyél egy VitaMax kártyát a Vodánál 1860.- és azon minden feltöltéshez kapsz jutalmakat!

[link]

2010. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltató lehúzza az embereket, nem különb a Vodafone a T-Mobile-nál, azért ezt lássuk már be. Aki meg hülyébb és a díjcsomagokat sem nézi át, csak gondolkodás nélkül csinálja amit csinál, azt még jobban lehúzzák ;).

A kérdés meg felesleges. Van honlap, üzlet ahova fel/bemehetsz és megnézed a két szemeddel, hogy mi a választék és választasz. Nem nehéz.

2010. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!