Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El flasheltem a telefonomat....

El flasheltem a telefonomat. Helyre lehet hozni valahogyan?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi 9A. Valszeg nem jó ROM-ot tettem rá, vagy a flashelés közben lett valami hiba, mert az érintőképernyő egyáltalán nem működik azóta.. Így kikapcsolni se tudom a telefont. Valami ötlet?


Ez a videó alapján csináltam: https://www.youtube.com/watch?v=Hdhxafl3Hbs



2023. ápr. 21. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Bootloader meg twrp meg egyebek mennek érintőkijelző nélkül is.


Szóval le kéne szedned egy recovery rom-ot, azt felrakni a meg nem mondom milyen xiaomi programmal windowsból. Akkor visszakerülnél a kiindulóhelyzetbe.

2023. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Jó, de így hogyan kapcsolod ki?

Csökkentett módba csak úgy tudsz belépni, hogy kikapcsolt állapotban nyomva tartod a lefelé hangerőt, és a bekapcs gombot. Max előtte lemeríted valahogy, és úgy. Mert igazából az első azt jól mondja, hogy miután beléptél csökkentett módba, onnantól nyert ügyed van.

2023. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangerő le + kikapcsoló gombot elég volt csak 5 másodpercig nyomva tartani, és már kapcsolta is ki a telefont, és újraindult fastboot módba, ahol géphez csatlakoztatva már flashelhető a recovery rom.

(Mi 9T Pro)

2023. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem megy a dolog sajnos. Fastboot módba tudom tenni, viszont szerintem a fejlesztő mód nincs aktiválva rajta és mivel az érintőkijelző nem működik, így nem is fogom tudni aktiválni a developer módot szerintem. Próbáltam twrp-t rátelepíteni, de sikertelen.
2023. ápr. 22. 10:59
 5/7 A kérdező kommentje:

A TWRP-t innen szedtem le, ennek jónak kellene lennie a telefonomhoz?: [link]


Nagyon nehéz rendes leírásokat találni erről.

2023. ápr. 22. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A developer mód adb debugging az teljesen független ettől, a fastboot működni fog a beállítás nélkül is (fastboot nem is az android rendszer része, különálló szoftver).

Csak legyen felrakva a fastboot driver a számítógépedre.


Aztán, MiFlash-t letöltöd, letöltöd a gyári szoftvert valahonnan, kibontod ha kell és átflasheled a MiFlash-el.

2023. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

xiaomifirmwareupdater(pont)com/miui/dandelion/stable/V12.0.22.0.QCDMIXM/


Sztem ez a gyári firmware jó lesz.

2023. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!