Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márkát egyszerűbb...

Melyik márkát egyszerűbb később eladni? Honor, Xiaomi, Samsung. Döntő szempont nálad vásárláskor a későbbi eladhatósága?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Samsung..

Nem, sose adtam el telefont.

Amíg működik és megcsinálja azt, amit kérek tőle, addig nem cserélek.

Ha már nem teljesít valamit, akkor az már másnak se kell.

2023. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Sosem adtam el telefont, akkor vettem újat, ha tönkrement.
2023. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Egyik sem.


Egy telefon van ami eladható évek múltán is és ártartó, az pedig az iPhone. Lehet puffogni, lepontozni, de ez az igazság és a valóság.


Egy 2 éves iPhone-t meg mernek venni az emberek, mert tudják jól, hogy 4-5 évig simán el lehet még használni, míg az Androidnál ezt elfelejtheted. Ezért aztán sz.rért-h.gyért megkapsz egy anno csúcsandroidot is, mert kénytelen levinni az árukat, mert nem kell a kutyának se.

2023. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Ez pontosan így van, #3, teljesen egyetértek veled. Csak az iPhone az, ami értéktartó, az Androidok egy kicsit sem azok. Amúgy a kérdező 3 márkája közül a Samsung a legeladhatóbb.
2023. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Szó sem volt értéktartásról.

De a Samsungjaimat mind egytől egyig elvitték mikor lecseréltem. Nyilván nem új árban, de egy még jó készülék alacsony áron igenis vonzó lehet egy meghatározott réteg számára. Sőt, magam is vásároltam már ilyet.

A kocsiban a mai napig is egy flagsip készüléket használok, amit hibásan vettem, a GSM funkciói nem működnek. De autóskamera és navigáció gyanánt kiváló, az OIS nagyon hasznossá teszi a videózást vele. Az otthoni laptopon indulás előtt megtervezetm az útvonalat, átküldöm wifi-n, és ott van a kocsiban a térkép.

Szóval van élet az iPhone-on túl is.

2023. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Samsunggal Dunát lehet rekeszteni, a Xiaomi is egyre több a piacon szerencsére mert tartósak, szóval ha mennyiséget nézzük akkor a Honor-t.
2023. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!