Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálta ezt az Iphonom?

Miért csinálta ezt az Iphonom?

Figyelt kérdés

Az Iphonom ma reggel a semmiből lefagyott, és a képernyő is kikapcsolt. Maga a telefon nem kapcsolt ki, majd csak pár perc után. 77%-on voltam akkor, tehát nem volt merülőben. Majd mikor töltőre dugtam akkor ismét rendbe jött, azonban ezután kaptam egy hiba üzenetet. Sajnos nem emlékem mi állt benne mert ideges voltam, hiszen nem rég vettem, de arra igen hogy az előző tulajdonosok adatai jelentek meg nálam. Vagy valami hasonló. Mert egy email címet láttam miután megnyomtam a hiba üzenetet, és egy csomó szám adatot. Aztán megjelent még egy, ugyan így, de aztán többet nem. Most pedig minden rendben van vele.

Mi lehetett ez? Tönkre fog menni, vagy valami hasonló? Egyébként egy Iphone 7 plusról van szó. Igen, régi darab, de nagyon jól működik és nem használom üzenet küldésen, film nézésen és hasonló egyszerű dolgokon kívül másra. Valaki kapott más hasonló üzenetet? Már arra is gondoltam hogy az üzletben nem frissítették le normálisan a telefont mielőtt megvettem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 23. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tróger boltosok nem szoktak frissítgetni semmit. Nem tudom ezt honnan vetted.

EGy frissítés amúgy sem törli le az előző tulaj cuccait. Ha tényleg az előző tulaj dolgait láttad az elég nagy baj.

Csináltál magadnak saját AppleID-t?

Volt bejelentkezve valaki a telefonra amikor megvetted?

2023. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, saját ID-m van.

Nem, nem volt senki bejelentkezve.

Onnan gondoltam hogy frissítik, mert amikor úgy volt hogy megveszem, akkor a boltos csaj egy csomó dolgot összenyomkodott rajta, meg ilyen számok jöttek be. Gondoltam tudja mit csinál, és előkészíti a telefont

2023. ápr. 24. 07:56
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Vissza volt állítva a telefon, vagyis olyan mintha újonnan a dobozból vetted volna ki? Aztán végig kellett menni a beállításokon és beírni a Te apple id fiókodat?
2023. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy volt. Ezért nem értem ezt.
2023. ápr. 24. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!