Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó vezeték nélküli fülhallgatót?

Jó vezeték nélküli fülhallgatót?

Figyelt kérdés
iPhone-om van de nem akarok airpods-ot venni, mert az nekem nagyon drága. A sima vezetékes az 10ezer Ft. Ennyiért tudtok jó vezeték nélkülit ajánlani?

2023. ápr. 24. 15:00
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ennyiért ne vegyél vezeték nélküli fülest, mert az a legalja minőség lesz. Inkább barátkozz meg a vezetékkel és válassz olyat azért a pénzért. 30-40E Ft körül már elfogadható TWS-k vannak.
2023. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh ertem, koszonom! Akkor marad a vezetekes
2023. ápr. 24. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz normálisat. 30K körül indulnak. A Blitzwolf márkából talán kapsz olcsóbban is jó minőséget. Én a helyedben még gyűjtenék. Egyébként a sima airpodsot kerülném mert bár nem szól rosszul, de minden kültéri zaj behallatszódik és minden kihallatszódik amit hallgatsz. Egy forgalmas villamoson például nagyon fel kell tekerni a hangerőt hogy elnyomja a zajt, de az meg már káros lehet a fülnek. Ahhoz képest nagyon drága. A PRO modellről viszont csak jót tudok mondani. Egyébként én egy SONY fülest vennék a helyedben. 30K-ért már jókat lehet kapni.
2023. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
A sima airpods, ami beengedi a zajt, az otthonra, irodában, ahol nincs magas környezeti zaj jobb, mint a fülbe dugós változat. Félig nyitott kialakítás és azok előnyével. Zajosabb környezetben feljebb kell hangosítani, es akkor nem zavar a külső környezet. Ilyen helyre a fülbedugós előnyösebb, mert azon van aktív zajszűrés.
2023. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
fülbedugós = gumiharangos
2023. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!