Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos help? iphone se 2020!!!

Sos help? iphone se 2020!!!

Figyelt kérdés
telefonom egy hete 2 es fel percenkent ujraindul magatol,volt javitva fel eve akku csere,kaptam garis papirt de ha visszamegyek fix azt mondjak h mas a baja es fizessek erte. mit csinaljak? nem tudom igy hasznalni ezt a szart…sos help???

2023. ápr. 26. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy teljes újratelepítést. visszaállítást számítógépről indítva, iTunes segítségével.

[link]

Ne tegyél vissza semmilyen mentést, új iPhoneként állítsd be. Így kiszűrhető hogy szoftveres-e a probléma. Ha ezek után is csinálja, akkor az iPhonenak van valami baja és tényleg szerviz kell hozzá.


Persze nagy kérdés, hogy honnan van az az iPhone, kik nyúltak hozzá, mi az előélete, stb. Ha egy sarki boltban vásárolt, mindenféle idióták által, bontott

alkatrészekből "szervizelt" hányattatott sorsú készülék, akkor azon nem nagyon lehet segíteni.

2023. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Yetteltol volt veve. A jokai ter 2-ben volt akkumlator csereje,ahol szerintem nem eredeti alkatreszt tettek bele. hogy csinaljam meg az ujratetelt ha ujraindul folyamat? szerintem lehetetlen
2023. ápr. 28. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!