Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone SE 2020 85%-os...

Egy iPhone SE 2020 85%-os aksi al mennyire használható? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Egy Samsung A41-est megéri erre lecserélni? Nincs semmilyen apple cuccom tehát nem az ökoszisztéma miatt hanem csak kíváncsi vagyok mert annyira dícsérik az iPhone-okat és kipróbálnám. Alapból elvagyok az androiddal sőt 12 éve csak androidom van. Mennyire könnyű megszokni? Nem vagyok az akinek türelme van órákat babrálni velük.
2023. márc. 12. 08:29
 1/9 dominic0404 válasza:

Én is mindig androidos voltam, egyszer váltottam tavaly 13 Pro Max-ra és már nem váltanék vissza - ízlés kérdése persze- nekem az ökoszisztéma miatt nagy plusz.


Nem vészes megszokni.


Sajnos drágák és ismerősömnek van SE-je és nagyon gyorsan merül az akksija. Naponta többször tölti.

2023. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az kb aksicserés
2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Pont ilyenem van. Akkor vettem, amikor kijött a teló, tehàt lassan 3 éves. Most 82%-os az aksija. Nekem kibír egy napot, de nem nyomkodom állandóan. Munkában inkább csak velem van. Délután többet használom, illetve reggel/ délután spotify a kocsiban. Megszokni nekem könnyű volt, nem váltanék vissza androidra. Az, hogy megéri-e, attól is függ, hogy mennyiért veszed.
2023. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
70 lenne az ára. Szép állapotú csak az aksi a csücskös. A kijelző meg a kettőt egymás mellé téve biztos visszalépés lenne.
2023. márc. 12. 10:37
 5/9 anonim válasza:
Nem a legújabb készülék, de arra bőven elég, hogy ismerkedj a rendszerrel. Én 4 éve váltottam iOS-re, most van a második Apple telefonom. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem váltanék vissza Androidra. A 8-asom akksija 82% volt mielőtt eladtam, sok zenehallgatás mellett kibírt egy napot. Nagyon könnyű volt megszokni a rendszert, letisztult, felhasználóbarát.
2023. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Két embert is láttam már a környezetemben akinek SE-je van. Mást sem csinálnak, csak powerbankal töltik a szarjukat, meg keresik a fali dugaljat, bárhol vannak hogy tudnak tölteni.
2023. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire könnyű megszokni? Manapság gyakorlatilag nincs mit megszokni. Átlag felhasználás szintén maximum a gesztusvezérlés az amit szokni kell, de ezeregy éve van ez is droidon, szóval ha úgy használtad, akkor igazából ennyi.

Én is tavaly váltottam, semmi extra különbség nincs egy jó középkategóriás (150-200 ezres), ad absurdum felsőkategóriás androidos telefon és egy iPhone között.


Viszont én sosem javaslom senkinek, hogy ilyen régebbi Apple telefonokra váltsanak, ha tényleg az Apple "élmény" érdekli őket. Ezek mind jó telefonok voltak a maguk idejében, de csodák nincsenek. Az SE sorozat második és harmadik tagja (a 2020 és 2022) igazából egy bivaly erős procival megáldott, 2017-es iPhone 8 és kész. Mai szemmel nem túl csábító IPS panellel, nagyon kicsike akumulátorral, ami még új állapotában valószínűleg az átlag felhasználónál lehoz egy napot, de 85%-os aksival már kötve hiszem. Kicsike az alap tárhely, csak egy hátlapi kamera van, az sem mai csirke. Őskövület maga a telefon ház kialakítása, a telefon méretéhez képest apró a kijelző (az iPhone Mini széria kisebb házban nyújt lényegesen nagyobb kijelzőt).


Ha a Samsungod jól működik és elégedett vagy vele, akkor nincs miért lecserélni. Annál a telefonnál nyilván erősebb az SE kamerában és processzorban is, viszont a Samsungod kijelzője kategóriákkal szebb, főleg a fekete szín megjelenítésében. Nagyobb a kijelzője is, mindamellett egy kifejezetten kompakt telefon ennek ellenére. Üzemidőben is valószínűleg agyonveri az általad kinézett telefont.

2023. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek dönteni.
2023. márc. 12. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 SEm van, a sajátot 2,5 éve nyomkodom 79 % os aksi, ha nem piszkálom kibír 1 napot

A céges 90%, 2 napig elvan

2023. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!