Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet iPhonra olyan...

Hogyan lehet iPhonra olyan programokat keresni ami nincs tele reklámmal vagy nem akarnak lehúzni benne folyamatosan plusz összegekkel ?

Figyelt kérdés

Kényszerből használok iPhone-t mert csak ezzel tudok a cég rendszeréhez csatlakozni és eddig csak negatív tapasztalatom van vele.

Minden ami ingyenes az androidon azért itt vagy fizetni kell vagy tele van reklámokkal.


2023. ápr. 28. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát kérlek.
2023. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Például QR kód olvasót kerestem. Letöltöttem 3 különbözőt is.

Folyamatosan szórták a reklámot, regisztráljak, fizessek.

Meguntam a hülyeséget hogy egy QR kód beolvasásához 5 ablakot kell becsuknom.

2023. ápr. 28. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek QR kód olvasó, mikor az iPhone-ban alapból van?
2023. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Androidon azért van ingyen, mert letorrentezed....

QR kódot lehet olvasni iPhoneonon a kamera appal. Illetve a vezérlőközpontba is be lehet tenni egy parancsikont. Valamint a parancsok appal is létre lehet hozni parancsokat amikkel lehet olvasni kódokat és aztán azt csinálsz az adattal ami akarsz... másolod küldöd, stb. Van ingyenes QR kód olvasú is, csak nem találtad meg. Ha a céges telefonodon a céges munkádhoz kell, akkor miért te vacakolsz vele? Tegye rá az IT-s ami kell a munkádhoz.


Egyébiránz az észrevételed jogos. Már rohadtul elegem van nekem is azzal, hogy mindenki tartja a markát. "Csak 1 dollár per fél óra, fizess elő!" Régen meg lehetett oldani hogy repülő módba kapcsolva használtam bizonyos appokat, így nem fértek hozzá a reklámokhoz. Ma már sok app nem indul el hálózat nélkül.

Sajnoa sem az Apple, sem más gyártók nem érdekeltek abban, hogy gátat szabjanak ennek a szoftverfejlesztői magatartásnak, mert nekik is zsíros bevételük van ebből. Talán majd ha más alkalmazásboltok is elérhetőek lesznek a telefonokon, akkor kicsit visszaszorul ez a módszer.

Újabban azt szoktam csinálni, hogy ha kell egy app akkor letöltök többet is, amelyik jónak tűnik és nem előfizetéses, hanem egyszeri vásárlásos és csak 1-2 ezer forint azt kifizetem. Ha mégsem tetszik, akkor visszatérítést kérek.

2023. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4


Te szoktál ingyen dolgozni?


Csak mondom, hogy egy app nem a kertben terem, az mögött munka van. Van amelyikben több, van amelyikben kevesebb.


Te úgy gondolod, hogy a szoftverfejlesztőknek ingyen van a zsemle a pékségben vagy inkább azt, hogy nekik nem is kell enni, mert ők a szoftverfejlesztők?

2023. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Te szoktál ingyen dolgozni?"

Igen. Havonta többször is önkénteskedem. Holnap például egy templomtoronyba megyek takarítani.


Nem értetted meg amit mondtam!

Vagy nem használtál még olyan appot amiről a kérdező, vagy én beszéltünk.

Mint mondtam kifizetem az appot ha szükségem van rá, hasznos számomra és HASZNÁLHATÓ. Abban az esetben viszont amikor gyakorlatilag használhatatlan az app, mert 30-40 másodperces reklámokat nyomat percenként és/vagy pofátlanul drága (2000 forint/hét egy qr kód olvasóért) akkor azért elforr az agyvizem nekem is. Sok olyan "fejlesztő" van aki csinál egy appot valami sablonnal ami működik is meg nem is, aztán telerakja reklámmal és várja a bevételt. Ez nem fejlesztés, ez kitolás a felhasználókkal!

Az Apple is küzd ellene valamennyire, ezért csinálták meg az Apple Arcade-t ahol egy fix havi díjjért reklámmentesen lehet játszani és nem kell állandóan nyomogatni reklámokat.

2023. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha iPhone-on megnyitod a kamerát alapból megy a QR


2. Androidon is tele van reklámmal, használtam, de mióta almám van ezerszer jobb az alma, tele volt a droid idióta virusokkal

2023. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezért nem szeretek példát mondani mert mindenki rákattan és nem az eredeti kérdéssel foglalkozik.

Nem volt kedvem az a 20 másik szart is felsorolni amivel ugyanez volt a helyzet.

2023. ápr. 29. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

8


Pedig elég kardinális kérdés, hogy minek keresel QR olvasót, ha van?!


Saját magad döntöd meg a kérdésed, hiszen azon puffogsz hogy az Apple milyen sz.r mert minden fizetős, közben meg szimplán nem értesz az egyébként falék egyszerű iOS rendszerhez.

2023. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg milyen app kell - akár írj ki róla másik kérdést, hogy többen lássák - és talán tudunk javasolni.
2023. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!