Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nektek is folyamatosan le...

Nektek is folyamatosan le kell mondanotok előre leszervezett programokat a betegségek miatt?

Figyelt kérdés

Olyan elegem van már a télből! Az egy dolog, hogy nincs hó (nálunk), és nem tudtunk szánkózni , hógolyózni de a betegségek bezzeg támadnak. Két hete köhög a lányom, a héten már náthás is lett és én is elkaptam tőle, nekem a torkom is fájt és hőemelkedésem is volt (és kismama vagyok úgyhogy nem viseltem túl jól). A héten lett volna a kislányom farsangja az oviban amin persze nem tudott részt venni, én meg találkoztam volna egy barátnőmmel akivel már hetek óta beszéljük, de azt is le kellett emiatt mondanom. Most hétvégén jöttek volna régi barátaink akiket már rég nem láttunk de ők is két hetes betegség után vannak, épphogy meggyógyultak úgyhogy mondtam, hogy inkább ne jöjjenek mert nem vagyunk még teljesen jól. Két hete is jöttek volna akkor is betegek voltunk. Holnap lesz unokatesó szülinapja, jönnek a rokonok, fogalmam nincs át merjünk-e menni, a lányom még nagyon náthás, és én se vagyok teljesen jól.

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel, egy náthával még bevállaljátok a programokat vagy megvárjátok a tökéletes gyógyulást? Én úgy érzem, hogy egész télen ülhetnénk a lakásban ha az első tüsszentésre lemondanánk mindenről...de az meg nagyon gáz, ha netán ezzel megfertőzünk valakit aki mondjuk épp most gyógyult meg :-(


2015. febr. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan utálom a telet. Mire meggyógyulunk, addigra valakitől megint elkapjuk, és folyamatosan csak a gyógyszert szedjük. Én úgy vagyok vele, hogy ha még csak egy kicsit folyik az orra a gyereknek vagy nekem, akkor még nem mondom le a programokat, viszont ha már lázas is akkor igen.
2015. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is már tele van az hóakármim, a párom szeret sihelni én, nem anyira,a babám most 1.2 éves, a párom most nincs ithon.
2015. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most pontosan semmit sem tudok neked mondani, a lányom nem náthás, most jött haza a bulirol 8 éves....
2015. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak nathas, akkor megyunk. Nalunk csak akkor van karanten, ha laza is van. Ha kisgyerekesekkel lenne a talalka, mindig szolok, hogy taknyos, oke e? Altalaban ok, mert a masik gyerek is taknyos, szoval tokmindegy.

Ha amugy jol van, tehat a kedve ok, akkor baratnos programot nem hagyok ki. Apja is tud vigyazni ra es taknyot torolni. ;)

2015. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-) Igen, kedves utolsó csak az a baj hogy most én is beteg voltam, ráadásul a barátnős program délelőtt volt amikor a kislányom oviban lett volna, én meg arra a napra szabit vettem ki de így minden a kútba esett :-(

kisgyerekesek közt is sajnos akiket ismerek, általában dolgoznak és így nagyon nem mindegy nekik hogy elkapja-e a gyerkőc a náthát vagy sem. Mint ahogy mi is dolgozunk és inkább nem kockáztatunk. Bár vannak persze bevállalósabbak, akik azt mondják, hogy mindenki náthás akkor menjünk :-)

2015. febr. 8. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!