Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai fiatalok miből engedheti...

A mai fiatalok miből engedhetik meg maguknak a drága telefonokat?

Figyelt kérdés
Csomónak ott van a zsebében szinte a legújabb iPhone

2023. ápr. 30. 08:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy amúgy? Uj autókkal is mászkálnak emberek. Azok nem zavarnak? Nekem sosem lesz szalonból vett autóm, mégsem turkálok más zsebében.
2023. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Akinek nem inge...., de általában azért ezek a fiatalok otthon laknak, nem vagy csak alig adnak bele a családi kasszába stb. A céghez nemegy ilyent láttam jönni, hogy aztán az első fizetéséből lyen drága telefont vegyen, persze részletre. Úgy könnyű 30-40 ezres havi előfizetést fizetni, ha mellette nem kell a rezsivel bevárálással foglalkozni. Jellemzően nem is tart ki a fizetésük a következő hónapig.
2023. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Zsebpénz, fizetés, esetleg örökség.
2023. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

"A legtöbbnek minimum 13-ja van ami az apple.com-on 340K"


A legtöbbnek egy kb. tized vagy maximum ötöd ennyit érő, jellemzően használtan kapott (családból megörökölt) telefonja van.

Értem én, hogy láthatsz gyerekeket drága telefonokkal is, de lássuk be, hogy az ország gazdagabb részein sem általános az, hogy 300-400 ezres telefonokkal futkosnának a gyerekek.


Másrészről meg: 340 ezer egy nyári diákmunkával bőven megkereshető. Vagy ha nem is dolgozza végig a gyerek a nyarat, akkor meg a felét kipótolhatják a szülei, akkor is, ha nem túl módosak. Vagy akár kihozhatják részletre, úgy meg sokaknak nem "fáj", mert nem látják egybe az összeget, amit kiadnak a gyerkőc telefonjára. Megint más esetben meg a szülők jól keresnek és nem jelentős kiadás venni a gyereknek pár évente egy új telefont.

2023. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Otthon laknak+diákmunka. Kiadásuk nincs sok, ezért könnyen összespórolják az árát.
2023. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

"Otthon laknak+diákmunka. Kiadásuk nincs sok, ezért könnyen összespórolják az árát."


Hülyeség.


18 éves kor alatt kb alig találni diákmunkát ahova el tudnának menni, ahol meg van pénz a szülőknek, az miért mennek mikor megveszik neki.

2023. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Legtöbb még annyi idős sincs hogy diákmunkára eltudjon menni 😂 meg a TikTokon menoznek az iPhonenal
2023. ápr. 30. 13:12
 18/23 anonim ***** válasza:
32%

5-ös vagyok.

Én nem azért kaptam iPhone-t, hogy villogjak vele. Egyszerűen megfogott a kinézete, gyorsasága, minősége. Amikor elkezdtem használni, csak pislogtam, hogy a facebook betölt 2-3mp alatt, telefonálás közben valami kristálytisztán hallottam a másik felet, gyönyörűen fest az oled kijelző, minden játék akadás nèlkül megy, és nagyon jó minőségű a 4K/60FPS videó. Zenehalgatásnál valami eszméletlen szépen szól a telefon főleg a sztereó is dob rá. Egy szóval tökéletes.

Eddig az Androidos telefonjaim hamar elromlottak, belassultak, ez az Xs Max meg !5! Éves, és nem lassú, akksija kibír egy teljes napot(6-7 óra képernyőidő egy töltéssel).


És ezt nem azért írtam, hogy flexeljek, vagy magasztaljam az Apple-t, aki használt már ilyet az tudja, milyen telefonokat gyárt, aki meg fikázza az vagy nem használt még ilyet sosem, vagy nem tudott megbarátkozni vele.

2023. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"18 éves kor alatt kb alig találni diákmunkát ahova el tudnának menni, ahol meg van pénz a szülőknek, az miért mennek mikor megveszik neki."


Szüleimnek sok pénze van de szinte semmit sem vesznek nekem, szóval szinte mindenem amim van, saját pénzből lett véve. Diákmunkával bőven össze lehet gyűjteni telefonra ha valaki nem cigizik és nem piál.

2023. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

"meg a TikTokon menoznek az iPhonenal"



[link]

2023. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!