Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki milyen " buta " gombos...

Ki milyen " buta " gombos telefont tud ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Szempontok:


- Kis méret, tehát a strapa, munkás telefonok, CAT és társai kizárva


- Megfelelő hangerő, úgy olvasom gyakori panasz hogy nagyon halkak


- Zenehallgatás, tehát min. bővíthető memória, meg használható menü rendszer ehhez (külön előadók, albumok megnyitása)


- Internet, legalább annyira hogy egy menetrendet vagy egy email-t meglehessen nézni relatíve gyorsan


- Minél újabb gyártmány legyen. Legalább újonnan beszerezhető legyen, ne használtra kelljen vadásznom



Előre is köszönöm! :)


2023. ápr. 30. 09:42
 1/7 szántóvető ***** válasza:
100%
nem sok ilyen van az biztos..ott a 8210,ennek nézz utána.
2023. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beírod a google képkeresőbe hogy gombos telefon és válogatsz hogy melyik tetszik. [link]


Aztán megnézed hogy mit írnak róla, esetleg youtube-on nézel róla videókat stb.

2023. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 230
2023. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A feltételeidnek okostelefon felel meg leginkább.

De itt tájékozódj inkább:

[link]

2023. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DK-s ***** válasza:

Nem tudom hogy újonnan még be tudod -e szerezni, és az internet is csak wap, de meg lehet szokni. Sajnos az igényeid már átmennek az okostelefonok szintjére, ezért vissza kell venned belőlük.


Cserébe viszont az akksija 2000mAh, ami simán elég egy hétre!


A hangereje annyira durva, hogy rendesen megijedtem amikor először megszólalt ez a kis g'ci. Nagyon durva, nekem már megszokott volt hogy a boltokban és a buszon halkan anyáztak, amikor megszólalt. Micro-SD kártya mehet bele, 2 gigáig.


Strapatelefon.


[link]

2023. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy a "buta", és az "Internet, legalább annyira hogy egy menetrendet vagy egy email-t meglehessen nézni relatíve gyorsan" kizárja egymást? WAP oldalak szerintem ezer éve nincsenek, amúgy sem teljesült volna, hogy gyorsan.
2023. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DK-s ***** válasza:

#6-nak:


Mai napig működik a WAP. Nem tudom hogy van megoldva, de használható.

2023. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!