Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mlyik telefon szolgáltatónál...

Mlyik telefon szolgáltatónál vagytok? Hol a legjobb?

Figyelt kérdés

Telekom ad korlátlan netet,ami 29 giga.

Érdekes hogy ez 10 ezer.

Át akarok pártolni,ezt a 29 gigát megeszi a YouTube két perc alatt...


2023. ápr. 30. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Diginél vagyok, 30 GB netem van valami 1800 forintért. De ide már nem tudsz jönni, mert megvette a Vodafon. Gondolom, jól felemelik majd az árakat.
2023. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A Vodafonet messzire kerüld, mióta kilőtték a három gét használhatatlan a net mert a négy gének viszont olyan rossz a térereje. Egyszerűen nem értem, hogy egy teljesen tökéletes netet miért lőnek ki és hagynak helyette egy olyat amivel nem lehet netezni.
2023. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Yettel, borzalmas egy ideje rendszeresen nincs térerő, nem csak net.
2023. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azt gondolom az összes szolgáltató elrontotta azzal, hogy a normális három és 4G helyett elkezdtek bevezetni egy újfajta sugárzást az 5gt, így van egy csomó féle dolog és egyik sem működik normálisan, az 5g nem is fog soha, az ugyanis nem arra van hogy mi a telefonunkon jókat netezzünk hanem az internet of things miatt erőltetik. Ami nem a mi érdekeinket szolgálja hanem a cégeknek fog brutális lóvét hozni.
2023. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Telekom, feltöltőkártyás netem van, de nekem bőven elég, 1 évben 1x-2x veszek adatmennyiséget. Mikor utazom valahova, könyvet olvasok, nem vagyok ekkora digitálhippi, hogy állandóan a YouTube-on lógjak.
2023. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vodafone már nagyon rég,sosem volt gond vele az egész család vodás. plusz a tv is mivel upc-t megvette. Nekünk nem szokott gond lenni :D
2023. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Korlátlan net csak 29 giga.

Nesze neked telekom.

Most akkor mit válasszak?

Korlátlan netet akarok,nem korlátlannak nevezett 29gigát.

Ha megnézek egy filmet,már vége is.

Vagy ha zenét hallgatok youtube-ról akkor is.

Ilyen nincs...

2023. ápr. 30. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te mit csinálsz, de nekem soha nem sikerült 10 gigánál többet használnom egy hónapban filmnézéssel és zenehallgatással...
2023. máj. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha órákig zenét hallgatsz,és megnézel 1db 2 órás filmed,hamar eldurran ez a műanyag 10giga.
2023. máj. 1. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Április fogyasztásom 2gb-ot se lépte túl. Két napja vagy 3-4 órának megfelelő sorozatot néztem meg Disney+-on mobil nettel, mert elment az áram. 600MB-ot fogyasztott összesen. A YT Music fogyasztásom 300MB volt, magas minőségen. Januárban volt 2.5 giga. A Netflix nem lépte át az 500MB-os határt az elmúlt 4 hónapban.

De a matek se nagyon jön ki. Egy FHD 2 órás film 10mbps-al 2-3GB körül szokott lenni.

446 darab szám 4.49GB lokálisan nálam (tehát a gépemen, ami 320kbps), ami kb 1338 percnek felel meg azaz 22 órának kb.

A YT Music, Netflix és az összes ilyen alkalmazás előre le tudja tölteni a számokat/részeket Wifi-n, amit szerencsére nekem meg is tesz. És, mint kiszámoltam, 10GB bőven elég egy 2 órás film megnézésére és 446 szám meghallgatására. Van a telefonokban adatforgalom figyelő egyébként.

2023. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!