Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van más értelmes telefon 6000...

Feketeruhasember kérdése:

Van más értelmes telefon 6000 mah vagy nagyobb akkumulátorral a Huawei Nova y70-en kívül?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rog phone 6! A nagyobb akkumulátor nem mindig jelent hosszabb üzemidőt.
2023. máj. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek akkora akksi?
2023. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hogy elrejtsék, hogy milyen szarul optimalizálták a rendszert a telefonra :D
2023. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Minek akkora akksi?"


Mert több telefon után mindegyikben ezt hiányoltam hogy csak 1 napot bír illetve annyit sem, a munkám miatt ami közben gyakran kell navigálni és telefonálni, neten nézni dolgokat jó lenne a combos uzemido. (nem tudom töltőbe dugni.)

2023. máj. 4. 09:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a rog phone 6 biztosan jó lenne de a többi paramétert tekintve feleslegesen jó nekem és nem tud annyival többet hogy megérje nekem több mint 300 ezret. Ebben is 6000 mah akkumulátor van mint a Huawei Ben amit a kérdésben írtam de az sokkal olcsóbb.
2023. máj. 4. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ahogy már írták is, hogy az akksi kapacitása nem minden. Sokkal többet számít a rendszer optimalizáltsága. Viszont intenzív használat mellett 1 telefon sem fog kibírni 1 napnál többet, ezt el kell fogadni. Vegyél mellé egy 20 ezer mAh hordozható akksit, és arról tudod tölteni navigálás közben például.
2023. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kinéztem egy másik telefont ez csak 5000mah, de azt olvastam az OLED kijelző energia takarékosabb mint az lcd, valamint több mindent is tud a motorola g42 de nem sokkal drágább a huawei nél. Szerinted az megéri?
2023. máj. 4. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!