Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a family linket...

Hogyan tudom a family linket telepíteni erre a mobilra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a family link szülői felügyeletet telepíteni egy android okostelefonra, de a következőt írja ki:'A fiók nem felügyelhető. Csak az egy profillal rendelkező fiókok felügyelhetők. Vagy távolítsd el a felhasználó többi profilját, hogy minden alkalmazás csak egyszer jelenjen meg az 'összes alkalmazás' listában, vagy hozz létre egy új felhasználói profilt az eszköz beállításaiban, majd jelentkezz be ezzel a fiókkal.' Valakinek van ötlete, miért? Ezen a telón nincs több google profil bejelentkezve. És az én telefonom amiről felügyelném ezt a mobilt is okésnak tűnik. A fiókhoz, ahonnan felügyelném a telefont egyedül ez az eszköz van hozzákapcsolva.

#Android #szülői felügyelet #Family Link #szülői felügyelet android telefonon
2023. máj. 6. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!