Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom be állitani...

Hogyan tudom be állitani faecookon ne tudják ISMERÖSEIM vagy megosztani a bejegyzésemet vagy kommentelni ne tudjanak hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom mert lattam hogy az egyik ismerösöm megosztott valamit és nem hethetet megosztani ezt hogy kell be állitani vagy azt hogy ne tudjanak az ismeröseim kommnetelni ?

#Facebook #megosztás #bjegyzés irára #bejjegyzés
2023. máj. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A megosztást talán a beállításokban lehet kikapcsolni, a kommentelést meg a posztolás után a három gombra kattintva lehet kikapcsolni.
2023. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beállitásoknál hol lehet be állitani a megosztást ? hogy ne tudják megosztani a bejegyzést ?
2023. máj. 7. 22:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat kommentelésare gondoltam az elözzö üzenetemben csak rosszul irtam bocsának
2023. máj. 7. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!