Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csinálja normálisan...

Miért nem csinálja normálisan az itunes a telefon visszaállítását?

Figyelt kérdés
Adott egy iphone 7 amin gyári visszaállítást csinálok,rányomtam a visszaállításra ugye kényszerített újraindítás hang lefelé+power gomb akkor megjelent ,hogy dugjam be a kábelt.Aztán itunesban kiválasztottam a visszaállítást el is kezdte letöltötte amit kell de ahelyett,hogy a kijelzőn megjelent volna a kis fehér csík,hogy állítja visszafelé a szoftvert,bekapcsolt a telefon és ugyan úgy minden rajta van mint előtte az iTunes meg azóta is azt írja,hogy iphone felkészítése a visszaállításra de a telefon normálisan be van kapcsolódva és semmi sem törlődött.

2023. máj. 10. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Így csináld: [link]


"ugye kényszerített újraindítás hang lefelé+power gomb"

Ezt minek? Hol olvastad?

2023. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig úgy csináltam,mert ezt írták meg videókban is így volt.Nem egy iphone telefont csináltam már ennél az egynél volt most csak szívás
2023. máj. 10. 09:11
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Kell hozzá itunes egyáltalán? Régen én is csináltam ezzel, de csak a telefonnal is meglehet csinálni, minden más eszköz nélkül.
2023. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mindig iTunessal csináltam a gyári visszaállítást.Most úgy csinálom mint a linken de gyanítom,hogy a kábel is szar azért nem fejezte be a visszaállítást.
2023. máj. 10. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Jóh... van egy ócska ájfónunk, ennyit tudunk. Fogalmunk sincs milyen gépen, milyen oprendszeret melyk iTunes verzióval (a legújabb legyen fent mindig!!), milyen kábellel, stb csinálod.
2023. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megtörtént a visszaállítás nagy valószínűséggel a kábel nem klappolt.
2023. máj. 10. 10:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!