Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont gyártó cég...

Milyen telefont gyártó cég telefonjait ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az évek során elég sok telefont kipróbáltam Samsung, iPhone, Sony , Xiaomi, viszont már 4 éve Xiaomi telefonokat használok, mivel nem annyira rosszak és az áruk is korrekt, viszont kipróbálnék valami újat 🙂, a Samsung telefonjai annyira nem szimpatikusak mivel, akit ismerek és Samsung telefonja volt, annak hamar belassult/elromlott, ezekben a kb. no name márkákban pl. Oppo, Vivo, RealMe nem hiszek. Illetve Huawei, Honor telefont sem vennék. A Google Pixeleket sok helyen ajánlják, tehát szerintem azok nem lehetnek rosszak, ilyetve meg ottvannak az iPhone-ok is, de sajnos az újabb modellek kicsit zsebbenyúlósak.

2023. máj. 10. 19:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
77%
Borsos az iPhone, de minőségi, a minőséget pedig meg kell fizetni. Vannak olcsóbb darabok (pl iPhone SE) amik nyilván nem érnek fel a legújabb iPhone kollekciókhoz, de jó minőséget kínál. Nekem jelenleg iPhone 13 telefonom van, drága, de nem bántam meg, strapabíró, hacsak nem töröd össze, sokáig bírja!
2023. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Az Oppo nem no name.
2023. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Samsungot én se vennék. Nekem LG volt és meg voltam vele elégedve, 8 évig bírta, akkor is a 3G lekapcsolás miatt lett cserélve. Apámnak valami Meizu volt, az is jól bírta, csak összetörte. Amit nem vennék az a Huawei és a Honor (a kettő egy és ugyanaz), mindig volt valami nyűgöm vele, például a hangminőség a beépített hangszóróból nagyon gagyi (nem a frekvenciaátvitel miatt, az olyan mint a többinek, de magától piszkálja a hangerőt, így ha valaki hol közelebbről hol távolabbról beszél, van hogy nem hallod, máskor kiüti a dobhártyád). Fülest kell használni, azzal nem csinálja. A Samsungom hamar lemerült. Volt egy nem tudom már milyen, annak a mikrofonjával volt gond, volt hogy random átváltott a felsőre, így a másik fél mindent hallott csak azt nem amit mondok. Úgyhogy mindnek van valami nyűgje.
2023. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
52%
Szerintem az oppo nagyon jó márka. Eddig 3 samsungom volt (egyet rommá törtem, egyet eláztattam, az utolsó pedig 6 évig volt meg), most vettem egy oppot, mert ismerősök ajánlották és az én tapasztalataim alapján simán felér a piac vezető márkákhoz. Én csak ajánlani tudom
2023. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
+ a Huawei-en elvileg nincs Google vagy már van azt soha nem tudom 😑. Az Oppo-t én is láttam több helyen, de nem tartom annyira jónak
2023. máj. 10. 20:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg ugye a Honor is a Huawei-hez tartozik
2023. máj. 10. 20:11
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

"Samsung telefonjai annyira nem szimpatikusak mivel, akit ismerek és Samsung telefonja volt, annak hamar belassult/elromlott."


Csak az olcsó modellek ilyenek. Olcsó húsnak híg a leve. A Samsung nem csak szoftveresen, de hardveresen is megveri a legtöbb gyártót. Egyedül Apple-t, a Google-t és a Huawei-t (már ha nem zavar a google hiány) lehet mellé állítani.

2023. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem ilyen olcsó Samsung volt 150-170K-s nem bírt ki neki 2 évet
2023. máj. 10. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A 150-170K-s Samsung középkategoria.

Nekem egy 3 éves Huawei P30pro-m van. Anno 400 ezer volt. Köszöni szépen, még mindig tökéletesen működik. Ahogyan előttem írták, minden gyártónak vannak alsó, középkategoriás készülékei, amik nem véletlen olcsóbbak. Gyengébb szoftver. Gyengébb tudás. Persze, attól függetlenül még lehet jó.

2023. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy relatív hogy mi az olcsó/drága, de szerintem egy 150-170K-s telefontól ellehet várni bírjon éveket
2023. máj. 10. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!