Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont gyártó cég...

Milyen telefont gyártó cég telefonjait ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az évek során elég sok telefont kipróbáltam Samsung, iPhone, Sony , Xiaomi, viszont már 4 éve Xiaomi telefonokat használok, mivel nem annyira rosszak és az áruk is korrekt, viszont kipróbálnék valami újat 🙂, a Samsung telefonjai annyira nem szimpatikusak mivel, akit ismerek és Samsung telefonja volt, annak hamar belassult/elromlott, ezekben a kb. no name márkákban pl. Oppo, Vivo, RealMe nem hiszek. Illetve Huawei, Honor telefont sem vennék. A Google Pixeleket sok helyen ajánlják, tehát szerintem azok nem lehetnek rosszak, ilyetve meg ottvannak az iPhone-ok is, de sajnos az újabb modellek kicsit zsebbenyúlósak.

2023. máj. 10. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
iPhone, Samsung, Google Pixel
2023. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
nekem minden samsungom kibírt min 4 évet, de bírták volna tovább is csak cseréltem🙂
2023. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évig bírta az A5-öm, utána sem lett baja csak eladtam. Most egy S20 FE-m van, meg van már egy ideje, de még semmi lassulást nem tapasztaltam. Szó szerint semmi kivetni valóm nincs vele, szoftveresen főleg nem. A One UI-nál jobb rendszert nem is kívánhatnék, pedig már sokfélét próbáltam ( Emui, stock Android OS, Ios, meg volt Windows telefonom is)
2023. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy jó a Samsung is, de én nem bízom benne..m
2023. máj. 10. 22:12
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen a pixel az egyik,azután oppo,vivo mindenképp vagy motorola esetleg.van még sony/lg,de ezek is nagyon drágák.ill nekem zte van,az axon széria jó csak féltégla méretű..
2023. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az LG már befejezte a gyártást azt hiszem, a Sonynak drágák a telefonjai és nem olyan jók, a Motorolát sem tartom annyira jónak. Szerintem maradok a Google Pixel-nél
2023. máj. 10. 22:18
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Samsung, Apple, Pixel, Huawei (ha elvagy google nélkül is) Ezeknek jó a rendszerük is, nem csak a hardver.
2023. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 THX84 ***** válasza:

Nekem Samsung van, Galaxy Note 10+. A mai napig minden fut rajta, a biztonsági rendszere is normális, pont tegnap jött rá megint frissítés.

Az előző telefonom SG Note8 volt, az is mai napig normálisan működik a gyermekem kezében. A páromnak SG 21 van, azzal sincs baj. Az előző telója A5 2017-es, azt a másik gyermekünk koptatja tovább gond nélkül.


Ja, és ezekre rá merem bízni a banki applikációkat, bankártya adataimat is. Egy kommunista ország termékére nem merném bízni a bankkártya adataimat.


Az Apple termékeket nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.


Huawei, Honor is van a családban, tesóméknak, és gyermekeinek is. 2 év hűségidővel hozzák ki rendszeresen, de sosem bírta ki egy készülékük sem a hűségidő végéig.

2023. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!