Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont vásárolni,...

I.B.T. kérdése:

Szeretnék telefont vásárolni, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Amik jelenelg szóba jönnek:

- Huawei nova 10 SE

- Samsung Galaxy a33


Nekem a huawei jobban tetszik illetve ahogy néztem többet is tud teljesítményileg, viszont nincs rajta alapból google támogatás. Mennyire működik a Petal/gspace alkalmazás?

Kb 10 éve csak huawei telefont használok és nekem mindegyik bevállt eddig és szeretem a design-ját.

Hasonló áraktegóriában tudtok esetleg jobb telefont ajánlani?



2023. máj. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire működik a Petal/gspace alkalmazás?"


A Gspace-ről rengeteg cikk és videó van, de nagyjából úgy foglalnám össze, hogy: sokszor jól működik, sokszor meg nem, a jogi háttere vélhetően szándékosan homályos (ez hivatalosan nem egy Huawei szoftver, hanem egy tőle független kis cégé) és semmi sem garantálja azt, hogy 1 év múlva is működni fog, vagy ne adj isten, már akár holnap beadja a kulcsot.

Abban meg teljesen biztos vagyok, hogy egy kis egészséges gyanakvással rendelkező ember a Google fiókja adatait nem fogja odaadni egy tök ismeretlen, picike kínai cégnek, ami körül szándékos a ködösítés, nehogy szénné pereljék a Huaweit miatta.

Az meg az én egyéni privát véleményem, hogy ha már kiadok egy valag pénzt egy telefonra, akkor az mindenféle trükközés nélkül működjön. A mai Huawei telefonok - az általad említett meg pláne - pedig nem tudnak semmi olyan extrát nyújtani, amiért ezt a szívás megérné.

2023. máj. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Egyik se, Pixel 6a-t vegyél.
2023. máj. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a Samsungot vedd meg
2023. máj. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg Honort, az majdnem Huawei, és van Google.
2023. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!