Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite: A maximum...

Huawei P8 Lite: A maximum hangerő már nem olyan hangos, mint idáig volt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Több ezer óra használat után először tapasztalom ezt a jelenséget. Annyit megjegyeztem, hogy azután csökkent le, miután a fülhallgatót gyorsan kihúztam a csatlakozóból és közben szokatlan sistergő hangot adott. Máskor is szokott olykor sisteregni, de emlékezetem szerint még ilyen gyorsan nem húztam ki és ilyen rövid, de hangos sistergést nem adott még. A telefont újraindítottam, de változatlan volt a helyzet. Ugyanakkor a másik telefonban ugyanolyan erős volt, mint annak előtte. 2 db Huawei P8 Lite telefonom van. Rendszerint az említett telefonban volt hangosabb ugyanaz az mp3 fájl. Ezt sem értettem, hogy miért van így, pedig ami régen volt halkabb, annak a rendszere frissebb verziókkal volt és van ellátva.

Ami régen volt halkabb és egyúttal, aminek a rendszere frissebb verziókkal volt és van ellátva, ezen a készüléken van "DTS headset mód", ami nem tudom, hogy mit jelentene, de halkabbá teszi az mp3 fájlt. Ez a mód nincs meg a másik készüléken (azaz azon, amin most levevődött a maximum hangerő). És semmilyen hang beállítást nem látok, ami elállítódott volna vagy, ami erre vonatkozna.

Nem, nem jön fel üzenet, hogy nem ajánlott ennél a szintnél magasabb hangerő használata.

Igés valóban maximumon van a média hangereje - mármint, amikor be van dugva a fülhallgató. Valóban-valóban!!

Tehát erre a rendkívüli jelenségre keresek megoldást és magyarázatot.



2023. máj. 13. 14:41
 1/3 anonim válasza:
A hangszórók lyukát próbáld meg gemkapoccsal vagy tűvel óvatosan kitísztítani, ha így sem jó vidd el szervizbe
2023. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gondolatot, de nem jártam sikerrel. Bocsánatot kérek, hogy ilyen soká reagálok, nem is szabadkozok.


Megtaláltam az okot. Ha Telegramon hívást indítok és sikertelen a hívás, akkor a média hangereje lecsökken (mármint nem lejjebb vevődik a hangerő csík, mint írtam a kérdésben) és úgy is marad... ELKÉPESZTŐ!!! egyszer-kétszer visszaállt. Arra viszont, hogy milyen körülmények között áll vissza, még nem jöttem rá, mert igen friss tapasztalás ez (15-20 perces). De még azzal sem állt vissza, hogy az internetkapcsolatot megszakítottam és be is zártam a Telegramoz. Elképesztő ez a bug...

A kérdésben említett eseménykor pedig lehet, hogy Telegram hívásban voltam mikor gyorsan kihúztam.

2023. jún. 19. 13:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor SMS érkezik akkor is halkabb lesz, de csak addig, míg az SMS-nek a hangja be nem fejeződik.
2023. jún. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!