Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még manapság iPhone...

Érdemes még manapság iPhone 8-at venni (használtan)?

Figyelt kérdés

Alapból androidos vagyok, nem ismerem az Apple-t túlzottan.

Nincs szükségem drága telefonra, de az fontos lenne, hogy működjön, böngészni tudjak rajta megbízhatóan.


2023. máj. 14. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem, legalább egy XR-t.

Már csak a normális üzemidő, hosszabb support miatt is.

2023. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én már nem vennék 8-at. Az Xs-ek már elég jó áron vannak, inkább azt. Igazából már 11 is van 100 ezer alatt.
2023. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés az hol veszel 100 alatt megbízható iPhone-t. Én kereskedésben vettem, mindig volt vele valami gond. Lefagyott, hangszóró nem ment. Stb.

Magánszemélytől megint csak felejtős

2023. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Tökéletes választásnak tartom.
2023. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

#3.Hardveparón vannak olyanok akik több ezer pozitív értékeléssel rendelkeznek. Elmész hozzá személyesen, kipróbálod és utána kifizeted.

Amúgy sem szabad vakon venni okostelefont használtan, mert elég sok a hibalehetőség.(és kipróbálásnál is akad rizikó, mert lehet van olyan hiba ami nem jön ki 10 perc alatt)

2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Hardveraprón szeretném venni, megbízhatónak ítélt eladótól.

A másik amit kinéztem, az a SE 2020... talán érdemes lenne inkább afelé tendálnom.

2023. máj. 14. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 8-t már felejtsd el. Legalábbis nekem hatalmas csalódás volt, azért írom. Délután átvettem, még aznap este tovább is adtam. Szerencsére ugyanannyiért elvitték, mint ahogy vettem. Androidról akartam váltani, de most már tudom, nem iPhone 8-al kellett volna kezdenem.
2023. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Egy darabig még használható telefon. De nyilván már lassan elavul ez is. Egyébként nekem is ilyenem van és nincs vele különösebb gondom, amire szükségem van arra tökéletes.
2023. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"SE 2020"

Felejtsd el, mert borzalmas üzemidője van.

Inkább 11 vagy XR, vagy bármelyik másik amiben normális tele van.

SE2020 tulaj vagyok és óva intelek tőle, ha használni is szeretnéd.(1 eset van, ha kisméretű telefon kell de akkor tegyél hozzá 11 Pro-hoz)

2023. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem megveheted nyugodtan. Jó telefon. Olvasva a válaszokat ha mindent elfelejtesz ahogy írják aligha lesz telefonod. Olyat vegyél amin még van frissítés.
2023. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!