Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung(android) telefonon az...

Rhnne kérdése:

Samsung(android) telefonon az egyéb tárhelyet hogyan tudom törölni? 32Gb ebből 10 a rendszer/10 az egyéb és 10 a telepített alkalmazások.

Figyelt kérdés

Szerintem az a 10 gigányi egyéb tárhely nagyon sok. Mjelőtt még jönne a sok válasz:

Kipróbáltam már tárhelytisztítót a play áruházból, nem talált semmit, total commanderrel is voltam már benne, de semmi nem az a jelenlegi alkalmazások gyorsítótárja foglalja, hisz azokat folyamatosan törölgetem. Nincs tele a telefonom letöltött felesleges marhaságokkal, mindent rendben tartok, de az az egyéb tárhely látom napról napra, hogy egyre nagyobb és nagyobb. Ki csinált már ilyet, mit lehet kezdeni vele? Már sokmindent próbáltam! Gyári visszaállítást nem szeretnék!

A válaszokat, segítségeket előre is köszönöm! Nagyon nagy szükségem lenne rá, hiszen 1 Gb szabad területem van, és a telefon sem mozog olyan jól, de ez érthető, hogy miért!



#Android #Samsung #tárhely #Egyéb tárhely #Tárhelyfelszabadítás
2023. máj. 14. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért sem szeretem a Samsungokat. "32GB"-os Samsungom volt, ez egy nagyon rossz dolog volt benne.
2023. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PC-re, SD kártyára tedd a képeket, videókat.
2023. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!