Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13-ban hogyan tudom a...

Iphone 13-ban hogyan tudom a kamerát beállitani, hogy az egész kijelzőben megjelenjen a kép?

Figyelt kérdés
Előzőleg Samsungom volt, ott full -ra kellett állíranom és jó volt.
2023. máj. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs ilyen, mert 4:3 oldalarányban rögzít a telefon és ezt csak 16:9-re lehet állítani. Kamera appban kis nyilnál felhúzod és ott a 4:3-at állísd 16:9-re. De ezt sem lesz teljes képernyő.

Beállítások -› Kamera -› Kereten kivüli rögzítés

Esetleg ezt még kapcsold be.

2023. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fotókat alapértelmezetten mindegyik telefon 4:3 arányban rögzít. Nem találkoztam még márkától függetlenül olyannal, ami nem. Ha te átállítod a képarányát (amit amúgy lehet), akkor semmi mást nem fog csinálni, mint levágja a kép széleit. Magyarul kevesebb képpontból fog állni a kép, de olyan arányú lesz, amilyet szeretnél.

Ezt azért nem javaslom, mert ezt utólag egyrészt te is meg tudod tenni, ha ez minden vágyad, továbbá a fényépek hagyományosan nem 16:9-ben készülnek és készültek 100 éve sem.

2023. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%
Nahát, ezekből a válaszokból max az 1 és 9-est kéne megtartani mert a többi rohadtul nem a kérdésre válaszolszt...Így szétbarmolni egy tökre általános kérdést...
2023. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne állíts a képeranyán. A telefonok szenzorjai 4:3-asok, azzal, hogy te 16:9-re állítod csak veszítesz a kép minőségéből.
2023. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akard. Az csak azt csinálja, hogy levágja a kép két szélét. Nem használja ki az egész szenzort. Fotózz alap képarányban, és vágd meg utólag ha szükséges.
2023. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!