Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így is sikerül majd beállítani...

Így is sikerül majd beállítani az új iPhone telefonomat?

Figyelt kérdés

Tegnap adtam el az iPhone 11 telefonomat.

Holnap jön az új 13.

Nem emlékszem már, hogy beállítottam-e a kétlépcsős azonosítást, de az előbb néztem egy videót a beüzemelésről. A videóban az illető beírta az iCloud adatait majd belépés után az előző telefonjára kapott egy kódot amit az új telefonba írt be és így tudott tovább lépni, de nekem a régi már ugye nincs meg.

Ez nem gond? Kérhetem email címre is az azonosító kódot?

Köszi ha tudtok segíteni!



2023. máj. 18. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
1. nek igaza van.
2023. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha jól emlékszem ez nem lesz gond. Én a mostanit amit használok direkt úgy akartam megcsinálni hogy ne legyen szinkronban a másikkal (sok szopás után) és már azt sem tudom hogyan de sikerült.


Szóval nem hiszem hogy kell az a kód..csak ha szinkronban akarod használni a másikkal. Ha viszont mindenképp kell akkor beszoptad...be kell vinni a szolgáltatóhoz.

2023. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha beállítottad a kétlépcsős azonosítást és már nincs készülék amire küldhetné a kódot akkor kérheted a kódot SMS-ben is.
2023. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyeske: nem tudom ez hogy jött, de újonnan veszem
2023. máj. 18. 19:27
 5/11 A kérdező kommentje:

ráadásul a kérdésben is benne van, hogy; új iPhone telefon

szóval ülj le inkább és csitu, máshol ugass feleslegesen, köszi

2023. máj. 18. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
cuki
2023. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az AppleID-dről beszélsz.

Az nem iPhone függő, hanem bárhonnan bejelentkezhetsz. Gépről, tabletről is.

pl itt: [link]

A kódot pedig oda küldi amit megadtál, hogy küldje. Ha telefonszámot, akkor az a SIM kártya mindegy miben van.

Amúgy okosabb lett volna ha megtartod az előzőt amig megérkezik az új, akkor néhány koppintással meg lehetett volna oldani az új beállítását.

2023. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nyolcas, erre gondoltam
2023. máj. 18. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
szivesen
2023. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megjott?
2023. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!