Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új vagyok az iphone témában....

Új vagyok az iphone témában. Ez most hogy mükődik?

Figyelt kérdés

Többen írták hogy az iphone egyik hátránya hogy nehéz az adatátvitel. Ezt valaki ki tudná nekem jobban fejteni, hogy miért? Vagy hogy működik?


Az iphone telefonokhoz bluetoothos füleseket, bármilyen lehet hozzá csatlakoztatni vagy csak az airpodot meg ilyeneket? Pl hozzá lehet csatlakoztatni egy samsung vagy huawei fülest?


Az aksi kapacitása, az mennyire rossz? Hidegben tényleg olyan gyorsan merül? Vagy úgy ámblokk gyorsan merül nagyon?


Egész életemben csak androidos telefonom volt, huawei meg samsung. De mivel most ballagok, lehet hogy szeretnék egy iphonet, a szüleim szerint is hogy eljött az az idő hogy megérdemlem.

Mindenképpen egy iphone 12 pro max, vagy iphone 13 pro maxban gondolkodtam. Szerintetek melyik éri meg a kettő közül? Vagy mi lenne a tanácsotok hozzám, mint leendő ios tulajdonos? Mi az amit mindenképpen kellenne tudjak, mielőtt belekezdek ebbe az egészbe. Mert nem szeretném megbánni hogy a szüleimtől kikönyörögtem a drága telefont, közbe meg visszasírnám a régi kis samsungom. Most jelenleg egy A13 van nekem, ami azért eléggé olcsó kategóriába tartozik az iphonehoz képest.


Ezért szeretném ha mondtátok pluszba nekem pár általános tényt, tudnivalót az iphone telefonokról! Meg a telefon mérete sem mindegy nekem. Mert nem szeretnék olyan hatalmas telefont.


Előre is köszönöm annak aki normálisan tud nekem majd válaszolni, nem pedig bunkón van szemrehányóan. :D



2023. máj. 19. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
1%

Ez is troll kérdés!

Ne válaszoljatok rá!

2023. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%

Bármilyen Bluetooth fülest tudsz csatlakoztatni. Akksival nincs semmi probléma, nem merül gyorsan.


IPhoneon Bluetoothon keresztül nem tudsz fájlokat küldeni. Van viszont AirDrop.

2023. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%

"Az iphone telefonokhoz bluetoothos füleseket, bármilyen lehet hozzá csatlakoztatni vagy csak az airpodot meg ilyeneket? Pl hozzá lehet csatlakoztatni egy samsung vagy huawei fülest?"


Igen! Az airpods azert "jobb" mert jobban testre lehet szabni az iOS-ben. Ha pl csatlakoztatsz egy huawei vagy barmilyen fulest akkor fog szolni, de csak hangerot tudsz allitani, mast nem.

2023. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

"Mindenképpen egy iphone 12 pro max, vagy iphone 13 pro maxban gondolkodtam"


Akkor a 13 Pro Max, kamera jobb, 120hz, kisebb notch, stb.

2023. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%
Használt iPhonet ne vegyél! Csak új iPhonet vegyél! Újonnan már iPhone 12 pro max és iPhone 13 Pro max már nem kapható! Ezek már maximum csak használtan kaphatók. De használtat meg nem érdemes venni, mert ki tudja mennyire lestrapált! És kérdéses hogy nem-e fogják-e le tiltani, szolgálatói oldalról a használt iPhonet. Újonnan meg már csak iPhone 14 Pro max-ot lehet kapni. Én az elmúlt napokban vettem pont egy iPhone 14 Pro max-ot újonnan 506260 Ft-ért. Igen húzosak az árai az új iPhoneoknak. De használt iPhoneal már jártam én is porúl. Úgy hogy az előző tulaj nem fizette a részleteket, és a szolgálató ezért le tiltotta. Én nekem meg ez nem ér meg. Úgy hogy iPhonet csak újonnan veszek most már! És neked is ezt tanácsolom! A bluetooth fülhallgatók esetén bármelyiket használhatod, mert bluetooth-on keresztül csatlakozik rá. De 100 %-ig csak az Airpods füllhalgatók lesznek kompatibilisek az iPhoneokkal. Az iPhone 14 Pro max-ban viszont 48 MP-es kamera van. Az általad említett iPhone 12 Pro max és 13 Pro maxban viszont csak 12 MP-es kamera van.
2023. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
0%
Az iphone alapvetően szar. Ez a lényeg.
2023. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
6 nak igaza van
2023. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem maradj az A13-nál, mivel az sokkal jobb mint az bármelyik iPhone.
2023. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
A #6 és #7 válasz után kiderült, hogy a #1-nek volt igaza.
2023. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés! Nem értem miért nem lehet megérteni ha az embernek csak szimplán tanácsokra, segítségre van szüksége!!...
2023. máj. 19. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!