Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új vagyok az iphone témában....

Új vagyok az iphone témában. Ez most hogy mükődik?

Figyelt kérdés

Többen írták hogy az iphone egyik hátránya hogy nehéz az adatátvitel. Ezt valaki ki tudná nekem jobban fejteni, hogy miért? Vagy hogy működik?


Az iphone telefonokhoz bluetoothos füleseket, bármilyen lehet hozzá csatlakoztatni vagy csak az airpodot meg ilyeneket? Pl hozzá lehet csatlakoztatni egy samsung vagy huawei fülest?


Az aksi kapacitása, az mennyire rossz? Hidegben tényleg olyan gyorsan merül? Vagy úgy ámblokk gyorsan merül nagyon?


Egész életemben csak androidos telefonom volt, huawei meg samsung. De mivel most ballagok, lehet hogy szeretnék egy iphonet, a szüleim szerint is hogy eljött az az idő hogy megérdemlem.

Mindenképpen egy iphone 12 pro max, vagy iphone 13 pro maxban gondolkodtam. Szerintetek melyik éri meg a kettő közül? Vagy mi lenne a tanácsotok hozzám, mint leendő ios tulajdonos? Mi az amit mindenképpen kellenne tudjak, mielőtt belekezdek ebbe az egészbe. Mert nem szeretném megbánni hogy a szüleimtől kikönyörögtem a drága telefont, közbe meg visszasírnám a régi kis samsungom. Most jelenleg egy A13 van nekem, ami azért eléggé olcsó kategóriába tartozik az iphonehoz képest.


Ezért szeretném ha mondtátok pluszba nekem pár általános tényt, tudnivalót az iphone telefonokról! Meg a telefon mérete sem mindegy nekem. Mert nem szeretnék olyan hatalmas telefont.


Előre is köszönöm annak aki normálisan tud nekem majd válaszolni, nem pedig bunkón van szemrehányóan. :D



2023. máj. 19. 18:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Megvetetnél egy kb. félmilliós telefont, ami lehet, hogy nem is fog tetszeni? Miért kell Pro Max egyáltalán?
2023. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem még nem nőttél fel ahhoz hogy ilyen telefonod legyen. Sőt, a szüleid helyében még okostelefont sem adnék a kezedbe.

Majd ha megkeresed az árát, gondosan utána fogsz nézni hogy mire költöd.

2023. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mennyi idióta választ kaptál, te jó ég :D

Szerintem átlagos használatra mindkét rendszer megfelelő. Én egyébként nem is tudtam, hogy használ még bárki is bluetooth-t fájlátvitelre :)

Tényleg vannak sokkal jobb, egyszerűbb lehetőségek.

Appok tekintetében, nagyon kevés olyan van, ami elérhető Androidra, de iOS-re nem. Ilyen szempontból nem lesz probléma.

Az akksi tényleg egy sarkalatos pontja az iPhone-nak, de az sem olyan rossz, mint mondják. Maximum nap végén nem 30%-on lesz, hanem 10%-on...

Egyébként nem butaság, hogy ha tudsz, valakitől kérj kölcsön egy iPhone-t, és nyomkodd pár óráig.

A felületét, használatát tekintve nekem jobban tetszik az iOS, de használok olyan programokat az Androidos telómon, amik nem érhető el iOS-re, így az nálam kilőve...

2023. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!


iPhone 13 pro max ha már a kettő közül választani lehet, az adatátvitel alatt mit értesz pontosan? Valóban nehezebb mint egy androidos telefonon, ne hallgass a fotelhuszárokra hogy az “ÁjFoN foS!!!” Kinek mi az amit megengedhet és megfelelő neki a mindennapi használatra, sok androidos telefonom volt és iPhone is volt már pár, mindenféleképpen azt javaslom hogy nézz róla pár videót YouTube-on hogy mikre számíthatsz, az akku teljesen megfelelő mindennapi használatra (a Pro max modellekben ráadásul nagyobb akksi van)

2023. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem is Iphone van, őszintén szólva nem tűnt fel a különbség az androiddal szemben. Nekem viszont az adatátvitel az ami most gondot okoz, képeket akartam átmásolni laptopra, eddig sikerólt is, de van egy két havi fájl amiket nem tudok mert valami okból sérültek. Hogy miért, nem értem.


Miért lenne ez troll kérdés? Akik eddig ide firkantottak valami böszmeséget azok tűntek eddig trollnak.

2023. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!